Wyposażamy kociarnie!

2 170 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Skończyliśmy budowę dwóch kociarni! Cieplutkich pomieszczeń, w których skrzywdzone kociaki odnajdą wymarzony spokój. Miejsc, w których będziemy budować od nowa ich zaufanie do ludzi.

Jedna z kociarni zostanie przeznaczona dla kotów chorych na kocią białaczkę. Niestety choroba jest nieuleczalna, co utrudnia znalezienie domów dla tych biednych mruczków.

Dlatego chcemy im stworzyć najwspanialsze miejsce. Pełne drapaków, leżanek i kocich zabawek.


Pomóż nam stworzyć azyl spokoju dla kotów uratowanych przez inspektorów OTOZ Animals.

W naszych kociarniach zamieszkają m.in.:

Gisia i Fiflon - straciły dom w chwili, kiedy umarła jego Pani.  Ich Pani ratowała bezdomne koty - leczyła, dokarmiała, otaczała troską i opieką. Kiedy odeszła nie chciały opuścić jej domu, czekały aż wróci.

Lusia - pokochała Rogate Ranczo. Nie chce mieszkać w innym miejscu. Charakterna indywidualistka, co wydeptała niejedną indywidualną kocią ścieżkę.


Piątek - z powodu białaczki nikt go nie chce. Mimo wielu lat szukania mu domu wciąż jest z nami. Cudowny, piękny kociak, który niczego bardziej nie pragnie niż kontaktu z człowiekiem.


Ufcio i Małencia - tu znalazły siebie nawzajem. Nierozłączne, zawsze obok siebie. Reszta świata dla nich nie istnieje. Z dużą cierpliwością znoszą wybryki małych kociąt, które tymczasowo trafiają pod naszą opiekę, do momentu znalezienia nowych domów. Są niczym zastępczy rodzice.

Na co zbieramy pieniądze?:

- 900 zł - dwa regały z ośmioma wkładami (szafkami)

- 400 zł - osiem kuwet

- 1600 zł - cztery wysokie, wieloelementowe drapaki

- 500 zł - osiem budek filcowych dla kotów, wkładanych do regału

- 460 zł - cztery poidełka/fontanny wspomagają zdrowie i gwarantują świeżą, smaczną wodę, poidełka posiadają filtry

- 80 zł - dwa legowiska na kaloryfery

- 400 zł - dziesięć hamaków montowanych do ściany

- 1900 zł - dwie lampy bakteriobójcze z wymuszonym obiegiem powietrza serii NBVE

- 260 zł - dziesięć posłanek dla kotówAktualizacje


 • OTOZ Animals - awatar

  OTOZ Animals

  11.05.2017
  11.05.2017

  Chociaż wiosna w tym roku nas nie rozpieszcza między deszczem a śniegiem udało nam się zadaszyć kocią wolierę, którą niedługo zaczniemy urządzać i nasze kociaki będą mogły wylegiwać się na słońcu.
  Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie naszej zbiórki!

  Zdjęcie aktualizacji 4 846

2 170 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 46

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Agata Wiśniewska - awatar
Agata Wiśniewska
33
Marta - awatar
Marta
50
Beti - awatar
Beti
50
Kasia - awatar
Kasia
10
Wilk - awatar
Wilk
50
Anna - awatar
Anna
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Czerwony Kot - awatar
Czerwony Kot
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij