Maj,  gdy wszystko kwitnie, czerwiec początek lata, najwspanialsze miesiące  w roku ... nie dla naszej fundacji. To właśnie wtedy co roku następuje "wysyp" kociąt.

Pojawiają się często przez ludzką nieodpowiedzialność, bo po co sterylizować kotkę skoro maluchy można rozdać znajomym. Gdy okazuje się że chętnych brak, trzeba coś poradzić - najlepiej  zapakować w pudełko i podrzucić  pod drzwi.  Problem z głowy, sumienie spokojne, nie utopiłem przecież, a  w fundacji zajmą się kociakami. Niestety  z każdym kolejnym takim "prezentem" zaczyna coraz bardziej brakować miejsca i środków.

Inna sytuacja z tego roku: bezdomna kocica rodzi w piwnicy, ciepłe, bezpieczne miejsce na odchowanie dzieci. Niestety komuś obecność kotów przeszkadza, zamyka okienko, kiedy kotka wychodzi na zewnątrz. Ten ktoś toś ma problem z głowy, kociaki nie mają matki, są skazane na śmierć głodową. Maluchy mają jednak szczęście w nieszczęściu, ktoś zanosi je do fundacji.

Kocięta jak wszystkie małe dzieci chorują, odłączone od matki wymagają suplementacji mleka i specjalistycznej karmy żeby prawidłowo się rozwijać. Odrobaczenie, szczepienie, antybiotyki, gdy pojawi się choroba, godziny  w kolejce u weterynarza... Nie, wiosna i lato nie są dla fundacji łatwym czasem.

 Dlatego gorąco prosimy o pomoc.

Dzięki Wam kocięta mogą  mieć pełne brzuszki, a wolontariusze fundacji choć trochę spokojniejszą głowę i impuls do dalszego działania.

Kim jesteśmy  ?

Fundacja Miasto Kotów powstała w celu niesienia pomocy zwierzętom, poprawy warunków ich bytowania oraz walki z bezdomnością. Kochamy koty, pomagamy im, dlatego powstanie FMK jest naturalną konsekwencją działań, którymi zajmujemy się prywatnie od wielu lat. Przede wszystkim skupiamy się na tych najbardziej skrzywdzonych, porzuconych i niechcianych oraz szukaniu im dobrych, odpowiedzialnych opiekunów.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Miasto Kotów - awatar

  Miasto Kotów

  24.07.17
  24.07.17

  Sezon trwa...przedstawiamy Oriona

  Zdjęcie aktualności 6 551

Komentarze

 • Beata - awatar

  Beata

  26.06.17
  26.06.17

  Niech rosną zdrowe i znajdą dobre domy :)

Wpłaty - 37

Dominika M - awatar
10
Dominika M
Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
Paula - awatar
15
Paula
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Angelika Ann Dziki - awatar
20
Angelika Ann Dziki
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Tomasz - awatar
30
Tomasz
viola - awatar
5
viola
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Ewka - awatar
10
Ewka

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij