Zbiórka Ratunku! Koci baby boom - miniaturka zdjęcia

Ratunku! Koci baby boom

Zbiórka Ratunku! Koci baby boom - zdjęcie główne

Ratunku! Koci baby boom

1 260 zł  z 1 800 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Wpłać teraz
 


Maj,  gdy wszystko kwitnie, czerwiec początek lata, najwspanialsze miesiące  w roku ... nie dla naszej fundacji. To właśnie wtedy co roku następuje "wysyp" kociąt.

Pojawiają się często przez ludzką nieodpowiedzialność, bo po co sterylizować kotkę skoro maluchy można rozdać znajomym. Gdy okazuje się że chętnych brak, trzeba coś poradzić - najlepiej  zapakować w pudełko i podrzucić  pod drzwi.  Problem z głowy, sumienie spokojne, nie utopiłem przecież, a  w fundacji zajmą się kociakami. Niestety  z każdym kolejnym takim "prezentem" zaczyna coraz bardziej brakować miejsca i środków.

Inna sytuacja z tego roku: bezdomna kocica rodzi w piwnicy, ciepłe, bezpieczne miejsce na odchowanie dzieci. Niestety komuś obecność kotów przeszkadza, zamyka okienko, kiedy kotka wychodzi na zewnątrz. Ten ktoś toś ma problem z głowy, kociaki nie mają matki, są skazane na śmierć głodową. Maluchy mają jednak szczęście w nieszczęściu, ktoś zanosi je do fundacji.

Kocięta jak wszystkie małe dzieci chorują, odłączone od matki wymagają suplementacji mleka i specjalistycznej karmy żeby prawidłowo się rozwijać. Odrobaczenie, szczepienie, antybiotyki, gdy pojawi się choroba, godziny  w kolejce u weterynarza... Nie, wiosna i lato nie są dla fundacji łatwym czasem.

 Dlatego gorąco prosimy o pomoc.

Dzięki Wam kocięta mogą  mieć pełne brzuszki, a wolontariusze fundacji choć trochę spokojniejszą głowę i impuls do dalszego działania.

Kim jesteśmy  ?

Fundacja Miasto Kotów powstała w celu niesienia pomocy zwierzętom, poprawy warunków ich bytowania oraz walki z bezdomnością. Kochamy koty, pomagamy im, dlatego powstanie FMK jest naturalną konsekwencją działań, którymi zajmujemy się prywatnie od wielu lat. Przede wszystkim skupiamy się na tych najbardziej skrzywdzonych, porzuconych i niechcianych oraz szukaniu im dobrych, odpowiedzialnych opiekunów.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Miasto Kotów - awatar

  Miasto Kotów

  24.07.17
  24.07.17

  Sezon trwa...przedstawiamy Oriona

  Zdjęcie aktualizacji 6 551

Komentarze


 • Beata - awatar

  Beata

  26.06.17
  26.06.17

  Niech rosną zdrowe i znajdą dobre domy :)

1 260 zł  z 1 800 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 37

Dominika M - awatar
Dominika M
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Paula - awatar
Paula
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Angelika Ann Dziki - awatar
Angelika Ann Dziki
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Tomasz - awatar
Tomasz
30
viola - awatar
viola
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewka - awatar
Ewka
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij