Zbiórka Kotki zamknięte na strychu - miniaturka zdjęcia

Kotki zamknięte na strychu

Zbiórka Kotki zamknięte na strychu - zdjęcie główne

Kotki zamknięte na strychu

140 zł z 300 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 

Dwie prześliczne kociczki całe życie zamknięte na strychu. Odebrane z tych karygodnych warunków. Żyły w brudzie i smrodzie, bez jedzenia i czystej wody. Do tej pory zastanawiamy się jak udało im się przeżyć? 

 Kotki mają około 7 miesięcy. Są odrobaczone, odpchlone, zaczipowane i po zabiegu sterylizacji. Czyściutkie i kuwetowe.

W swoim krótki życiu wiele już przeszły:( zanim trafiły do domu tymczasowego spędziły tydzień w hoteliku dla kotów. Są w trakcie socjalizacji i coraz mniej boją się człowieka i dotyku:) 

Razem możemy zmienić ich życie!

Zbieramy pieniądze na szczepienie, karmę i opłacenie faktury za hotel.

Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom w imieniu Kotek orazinspektorów OTOZ Animals !
Możesz również pomóc przekazując swój 1% na ratowanie pokrzywdzonych zwierząt.Wystarczy wpisać nasz KRS  0000069730 (cel szczegółowy: OTOZ Kielce)wodpowiedniej rubryce swojego PIT-u.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Karolina - awatar

    Karolina

    10.07.19
    10.07.19

    ❤️🤞🐾

140 zł z 300 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 4

Karolina - awatar
Karolina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aneta - awatar
Aneta
50
Małgorzata Ossowska - awatar
Małgorzata Ossowska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij