Zbiórka grosik dla kocich brzuszków - miniaturka zdjęcia

grosik dla kocich brzuszków

Zbiórka grosik dla kocich brzuszków - zdjęcie główne

grosik dla kocich brzuszków

1 659 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać teraz
 

Czy zastanawiałeś(aś) się kiedyś ile karmy  potrzebuje ponad 80 kociaków ?

My znamy odpowiedź na to pytanie.

Na zdjęciu widać ile puszek zjadają w ciągu  2 tygodni  nasi podopieczni. 

Puszki dla dorosłych kotów, jedzonko dla maluchów, karma weterynaryjna dla chorych tymczasów -  wszystko to znika w zastraszającym tempie, tak jak środki na fundacyjnym koncie...

Ratujemy kociaki, z pomocą ludzi dobrej woli  walczymy o ich życie, gdy wyzdrowieją  szukamy dla nich domu. W między czasie stajemy w obliczu prozaicznego, ale bynajmniej niemałego problemu: czym napełnić miseczki uratowanych kociaków?

6000 zł to kwota która umożliwiłaby nam zakup kociego żarełka do końca roku i pozwoliłaby nie martwić się czy nasze kociaki będą miały zapewniony odpowiedni posiłek. 

Pomożesz nam napełnić kocie brzuszki ?

Kim jesteśmy  ?

Fundacja Miasto Kotów powstała w celu niesienia pomocy zwierzętom, poprawy warunków ich bytowania oraz walki z bezdomnością. Kochamy koty, pomagamy im, dlatego powstanie FMK jest naturalną konsekwencją działań, którymi zajmujemy się prywatnie od wielu lat. Przede wszystkim skupiamy się na tych najbardziej skrzywdzonych, porzuconych i niechcianych oraz szukaniu im dobrych, odpowiedzialnych opiekunów.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 659 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 47

Anonim - awatar
Anonim
100
Angie - awatar
Angie
10
Kasia - awatar
Kasia
15
agam - awatar
agam
50
Ankh - awatar
Ankh
20
Żaklina - awatar
Żaklina
50
Tomasz - awatar
Tomasz
25
Ewa Studzinska - awatar
Ewa Studzinska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Paulina - awatar
Paulina
9

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij