Zbiórka grosik dla kocich brzuszków - zdjęcie główne

grosik dla kocich brzuszków

1 659 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać teraz
 

Czy zastanawiałeś(aś) się kiedyś ile karmy  potrzebuje ponad 80 kociaków ?

My znamy odpowiedź na to pytanie.

Na zdjęciu widać ile puszek zjadają w ciągu  2 tygodni  nasi podopieczni. 

Puszki dla dorosłych kotów, jedzonko dla maluchów, karma weterynaryjna dla chorych tymczasów -  wszystko to znika w zastraszającym tempie, tak jak środki na fundacyjnym koncie...

Ratujemy kociaki, z pomocą ludzi dobrej woli  walczymy o ich życie, gdy wyzdrowieją  szukamy dla nich domu. W między czasie stajemy w obliczu prozaicznego, ale bynajmniej niemałego problemu: czym napełnić miseczki uratowanych kociaków?

6000 zł to kwota która umożliwiłaby nam zakup kociego żarełka do końca roku i pozwoliłaby nie martwić się czy nasze kociaki będą miały zapewniony odpowiedni posiłek. 

Pomożesz nam napełnić kocie brzuszki ?

Kim jesteśmy  ?

Fundacja Miasto Kotów powstała w celu niesienia pomocy zwierzętom, poprawy warunków ich bytowania oraz walki z bezdomnością. Kochamy koty, pomagamy im, dlatego powstanie FMK jest naturalną konsekwencją działań, którymi zajmujemy się prywatnie od wielu lat. Przede wszystkim skupiamy się na tych najbardziej skrzywdzonych, porzuconych i niechcianych oraz szukaniu im dobrych, odpowiedzialnych opiekunów.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 659 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 47

Anonim - awatar
Anonim
100
Angie - awatar
Angie
10
Kasia - awatar
Kasia
15
agam - awatar
agam
50
Ankh - awatar
Ankh
20
Żaklina - awatar
Żaklina
50
Tomasz - awatar
Tomasz
25
Ewa Studzinska - awatar
Ewa Studzinska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Paulina - awatar
Paulina
9

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij