Zbiórka Pomóż przerwać cierpienie Wiki! - zdjęcie główne

Pomóż przerwać cierpienie Wiki!

4 610 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 106 osób

Błagamy o pomoc! Kotka Wiki musi przejść szybko operację! Przerwijmy jej cierpienie!

Ogromny ból, długie cierpienie, rozwijająca się choroba. I ludzie, którzy przechodzi obok niej obojętnie. Jakby każdy z nich, kto ją mijaj zgadzał się na jej krzywdę. Nikt się nie zatrzymał, nikt nie podniósł ją na ręce. Nikt nie otoczył ją opieką. Patrzyli jak cierpi, jak gaśnie, jak uchodzi z niech życie.
Wiki została uratowana przez Inspektorów OTOZ Animals. To malutkie kocie dziecię rozpoczęło swoje życie falą nieszczęść.
Bezdomność, choroba, cierpienie.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż przerwać cierpienie Wiki!Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż przerwać cierpienie Wiki!Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż przerwać cierpienie Wiki!

Pilnie potrzebujemy funduszy na operację i dalsze leczenie!


Wiki musi jak najszybciej przejść operację usunięcia jednego oka.
Niestety jest organizm został tak mocno zaatakowany, że nie uda się go uratować. Maleństwo cierpi na koci katar. I gdyby tego było mało, malutkie nieszczęście cierpi na zapalenie oskrzeli.
 

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż przerwać cierpienie Wiki!Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż przerwać cierpienie Wiki!

Żeby zwiększyć jej szanse na wyzdrowienie i szybką rekonwalescencję potrzebujemy inkubatora.

Dzięki inkubatorowi zapewnimy bezpieczne, ciepłe i higieniczne warunki dla naszej Wiki. Inkubator zapewni jej filtrowanie powietrza, odpowiednią temperaturę za pomocą specjalnego systemu grzewczego.
Dodatkowo system cyrkulacji powietrza utrzyma niewielkie dodatnie ciśnienie w komorze i odprowadzi bakterie, które mogłyby dosięgnąć nasze maleństwo.


Błagamy Was o pomoc dla Wiki. Zakończmy jej cierpienie. Podarujmy jej zdrowie, nowe życie i szansę na cudowny dom!

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż przerwać cierpienie Wiki!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Panda - awatar

  Panda

  15.09.2016
  15.09.2016

  Trzymam kciuki żeby się udało ją uratować!

 • Marta - awatar

  Marta

  14.09.2016
  14.09.2016

  OBY SIĘ UDAŁO ZEBRAĆ ODPOWIEDNIĄ KWOTĘ!!!

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   14.09.2016
   14.09.2016

   Dziękujemy za pomoc!

 • Nina - awatar

  Nina

  14.09.2016
  14.09.2016

  Wracaj do zdrowia maluchu!

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   14.09.2016
   14.09.2016

   Dziękujemy za wsparcie!

 • Lilla - awatar

  Lilla

  13.09.2016
  13.09.2016

  Biedne zwierzątko! Oby udało się ją uratować!

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   14.09.2016
   14.09.2016

   Dziękujemy za wsparcie!

 • Monia - awatar

  Monia

  13.09.2016
  13.09.2016

  Jesteście wielcy ze ratujecie taka Bidusię! Wierze ze uda ie uratowac malenstwo 😽

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   14.09.2016
   14.09.2016

   Dziękujemy za pomoc i dobre słowa!

4 610 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 106 osób

Wpłaty: 106

Jakubowe - awatar
Jakubowe
100
Ewa - awatar
Ewa
10
Marek - awatar
Marek
186
Amanda - awatar
Amanda
5
Panda - awatar
Panda
5
Jolanta - awatar
Jolanta
50
Sylwia - awatar
Sylwia
70
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
anna - awatar
anna
30
Barbara - awatar
Barbara
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij