Zbiórka Złotówka na koci szpitalik - zdjęcie główne

Złotówka na koci szpitalik

2 520 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób

Nasza fundacja prowadzi koci azyl i koci szpitalik dla kotów bezdomnych i porzuconych.  Trafiają do nas koty po wypadkach, sterylizacji i innych zdarzeń losowych.  Kiedy wracają do zdrowia, socjalizujemy i szukamy dla nich domów.  Pomagamy kilkuset kotom na mieście oraz poza miastem dokarmiając je, sterylizując i lecząc. 

 Działamy od 2002 roku jako organizacja pożytku publicznego.  Prowadzenie kociego szpitaliku i azylu, pomaganie kotom bezdomnym wymaga ogromnych środków których wciąż brakuje.  Wszyscy pracujemy w fundacji społecznie jako wolontariusze. Nie mamy dotacji ani grantów.

Stąd nasz apel i prośba o wsparcie.  Pomoc dla  kotów które trafiają do kociego szpitalika to koszt minimum 2,5 tysięcy złotych miesięcznie przy  podstawowym zakresie leczenia czyli bez zabiegów chirurgicznych i dodatkowych badań które często są potrzebne.

Nasze najpilniejsze potrzeby na obecną chwilę ro zakup żwirku, środków weterynaryjnych (Frontline,Fyprex,Vetminth,Aniprazol,Oridermyl,Akrylżel,Otosol,Scanomune i inne) i oczywiście środki na koszty weterynaryjne.

Wyadoptowaliśmy około 1400 zwierząt, kotów i psów, wysterylizowaliśmy ponad 2500 kotów, pomogliśmy kilkuset kotom lecząc je, organizując transport, zapewniając często długie i kosztowne leczenie w klinikach weterynaryjnych.  Prowadzimy kampanie społeczne, edukujemy, inspirujemy, motywujemy innych do działania.

Bardzo prosimy o wsparcie.

Komentarze


 • Joanna Kausz - awatar

  Joanna Kausz

  30.05.2017
  30.05.2017

  Jestem z Wami !

 • Magda - awatar

  Magda

  23.05.2017
  23.05.2017

  Powodzenia maluchy!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.05.2017
  12.05.2017

  Powodzenia

2 520 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób

Wpłaty: 65

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aneta - awatar
Aneta
30
Asteri - awatar
Asteri
20
Patryk - awatar
Patryk
13
Patka - awatar
Patka
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Małgosia Cholewa - awatar
Małgosia Cholewa
50
Krystyna Pawelska - awatar
Krystyna Pawelska
50
Beata B - awatar
Beata B
100
Joanna Kausz - awatar
Joanna Kausz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij