Zbiórka Złotówka na koci szpitalik - zdjęcie główne

Złotówka na koci szpitalik

2 520 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób

Nasza fundacja prowadzi koci azyl i koci szpitalik dla kotów bezdomnych i porzuconych.  Trafiają do nas koty po wypadkach, sterylizacji i innych zdarzeń losowych.  Kiedy wracają do zdrowia, socjalizujemy i szukamy dla nich domów.  Pomagamy kilkuset kotom na mieście oraz poza miastem dokarmiając je, sterylizując i lecząc. 

 Działamy od 2002 roku jako organizacja pożytku publicznego.  Prowadzenie kociego szpitaliku i azylu, pomaganie kotom bezdomnym wymaga ogromnych środków których wciąż brakuje.  Wszyscy pracujemy w fundacji społecznie jako wolontariusze. Nie mamy dotacji ani grantów.

Stąd nasz apel i prośba o wsparcie.  Pomoc dla  kotów które trafiają do kociego szpitalika to koszt minimum 2,5 tysięcy złotych miesięcznie przy  podstawowym zakresie leczenia czyli bez zabiegów chirurgicznych i dodatkowych badań które często są potrzebne.

Nasze najpilniejsze potrzeby na obecną chwilę ro zakup żwirku, środków weterynaryjnych (Frontline,Fyprex,Vetminth,Aniprazol,Oridermyl,Akrylżel,Otosol,Scanomune i inne) i oczywiście środki na koszty weterynaryjne.

Wyadoptowaliśmy około 1400 zwierząt, kotów i psów, wysterylizowaliśmy ponad 2500 kotów, pomogliśmy kilkuset kotom lecząc je, organizując transport, zapewniając często długie i kosztowne leczenie w klinikach weterynaryjnych.  Prowadzimy kampanie społeczne, edukujemy, inspirujemy, motywujemy innych do działania.

Bardzo prosimy o wsparcie.

Komentarze


 • Joanna Kausz - awatar

  Joanna Kausz

  30.05.2017
  30.05.2017

  Jestem z Wami !

 • Magda - awatar

  Magda

  23.05.2017
  23.05.2017

  Powodzenia maluchy!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.05.2017
  12.05.2017

  Powodzenia

2 520 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób

Wpłaty: 65

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aneta - awatar
Aneta
30
Asteri - awatar
Asteri
20
Patryk - awatar
Patryk
13
Patka - awatar
Patka
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Małgosia Cholewa - awatar
Małgosia Cholewa
50
Krystyna Pawelska - awatar
Krystyna Pawelska
50
Beata B - awatar
Beata B
100
Joanna Kausz - awatar
Joanna Kausz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij