Zbiórka Złotówka na koci szpitalik - zdjęcie główne

Złotówka na koci szpitalik

2 520 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób

Nasza fundacja prowadzi koci azyl i koci szpitalik dla kotów bezdomnych i porzuconych.  Trafiają do nas koty po wypadkach, sterylizacji i innych zdarzeń losowych.  Kiedy wracają do zdrowia, socjalizujemy i szukamy dla nich domów.  Pomagamy kilkuset kotom na mieście oraz poza miastem dokarmiając je, sterylizując i lecząc. 

 Działamy od 2002 roku jako organizacja pożytku publicznego.  Prowadzenie kociego szpitaliku i azylu, pomaganie kotom bezdomnym wymaga ogromnych środków których wciąż brakuje.  Wszyscy pracujemy w fundacji społecznie jako wolontariusze. Nie mamy dotacji ani grantów.

Stąd nasz apel i prośba o wsparcie.  Pomoc dla  kotów które trafiają do kociego szpitalika to koszt minimum 2,5 tysięcy złotych miesięcznie przy  podstawowym zakresie leczenia czyli bez zabiegów chirurgicznych i dodatkowych badań które często są potrzebne.

Nasze najpilniejsze potrzeby na obecną chwilę ro zakup żwirku, środków weterynaryjnych (Frontline,Fyprex,Vetminth,Aniprazol,Oridermyl,Akrylżel,Otosol,Scanomune i inne) i oczywiście środki na koszty weterynaryjne.

Wyadoptowaliśmy około 1400 zwierząt, kotów i psów, wysterylizowaliśmy ponad 2500 kotów, pomogliśmy kilkuset kotom lecząc je, organizując transport, zapewniając często długie i kosztowne leczenie w klinikach weterynaryjnych.  Prowadzimy kampanie społeczne, edukujemy, inspirujemy, motywujemy innych do działania.

Bardzo prosimy o wsparcie.

Komentarze


 • Joanna Kausz - awatar

  Joanna Kausz

  30.05.17
  30.05.17

  Jestem z Wami !

 • Magda - awatar

  Magda

  23.05.17
  23.05.17

  Powodzenia maluchy!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.05.17
  12.05.17

  Powodzenia

2 520 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób

Wpłaty: 65

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aneta - awatar
Aneta
30
Asteri - awatar
Asteri
20
Patryk - awatar
Patryk
13
Patka - awatar
Patka
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Małgosia Cholewa - awatar
Małgosia Cholewa
50
Krystyna Pawelska - awatar
Krystyna Pawelska
50
Beata B - awatar
Beata B
100
Joanna Kausz - awatar
Joanna Kausz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij