Zbiórka Koci szpitalik w cieniu pandemii - zdjęcie główne

Koci szpitalik w cieniu pandemii

8 427 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 166 osób
Zbiórka zakończona
 

Koronawirus sprawił że pomaganie  bezdomnym kotom, ich ratowanie, utrzymanie kociego szpitalika, kociego azylu stało się bardzo trudne. Nie możemy robić zbiórek w galeriach,  supermarketach. Szkoły zamknięte i te też nie mogą jak zawsze organizować dla nas zbiórek. Wolontariat też zawieszony z powodu wprowadzonych obostrzeń.  Tarcza antykryzyowa nas nie dotyczy (jak i innych małych organizacji opp bez etatów) , dla nas nie ma żadnej pomocy ze strony państwa.  1% też wpłynie do nas ze znacznym opóznieniem. Składanie zeznań podatkowych przedłuzono o miesiąc a więc zamiast w lipcu, urząd skarbowy wypłaci 1% w sierpniu albo wrześniu, nikt nie wie kiedy. 

Do tego czasu z powodu pandemii, akcje, zbiórki publiczne są zablokowane. Ratujemy koty, pomagamy, leczymy, nie zawiesilismy na okres pandemii działalności ale dotacji,  stałej pomocy z zewnątrz nie mamy. 

Działamy od 18 lat, mamy status organizacji pożytku publicznego. 

Same koszty weterynaryjne (leczenie, zabiegi, profilaktyka) to minimum 5 tysięcy złotych miesięcznie.  Kwota docelowa zbiórki  to kwota aby aby przetrwać do lipca czyli do czasu kiedy wpłynie 1%.  Jeżeli zdarzają się trudniejsze przypadki wymagające interwencji specjalistów czy kliniki weterynaryjnej, koszty rosną.  Plus karma dla 40 kotów w kocim szpitaliku i kocim azylu i karma dla ok 500 kotów wolnożyjących którym pomagamy poprzez społecznych opiekunów kotów.  Do tego zakup leków, profilaktyki, środków czystości, dezynfekcji, kosztów prądu,  paliwa  i innych.

Prace remontowe, malowanie odkładamy trzeci rok z rzędu aż przyjdzie 1%.   

Bardzo prosimy o wsparcie, wpłaty nawet złotówki.  Prosimy o jak najczęstsze  udostępnianie to też bardzo ważna pomoc.

Nasza dziaiałność jest otwarta, wiele ludzi nas odwiedza, wie i widzi  jak działamy.  Za każdą formę pomocy będziemy bardzo wdzięczni.

Nasz fanpage na fb: www.facebook.com/fundacjazmienmyswiat

Nasza strona: www.fundacjazmienmyswiat.tarnow.pl

Inne nasze strony:

www.wyzwoleniezwierzat.weebly.com

www.ekologiagleboka.weebly.com

Kontakt:  tel: 515 634 338

Email: [email protected]

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.06.20
  11.06.20

  Pozdrawiam Pana. Dziękuję, ze pokazuje Pan zdjęcia adoptowanych kociaków. Widać jak są zadbane i szczęśliwe np. Simba (Rudolf) choć brakuje jego towarzyszki.

 • Krzycho - awatar

  Krzycho

  29.05.20
  29.05.20

  Życzę wytrwałości w tym co robicie :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.05.20
  25.05.20

  Pozdrawiam Pana Krzysztofa , Panią Annę oraz Osobę która adoptowała Rudolfa z szylkretką.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.05.20
  25.05.20

  Dziękuję za Wasze Wielkie Serce dla zwierząt ❤️ ❤️ ❤️

 • Dorota - awatar

  Dorota

  13.05.20
  13.05.20

  Jako ,ze jestem pielegniarka-wplacam na koci szpitalik :-) Zdrowia zycze Panu Krzysztofowi ,zonie i calej kociej rodzinie .-)******

8 427 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 166 osób
Zbiórka zakończona
 

Wpłaty: 166

Paulina Hoppel - awatar
Paulina Hoppel
10
Halina Kaczmarczyk - awatar
Halina Kaczmarczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jadwiga Urbanik - awatar
Jadwiga Urbanik
50
Agnieszka Hinc - awatar
Agnieszka Hinc
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Lucyna Bukowy - awatar
Lucyna Bukowy
50
Magdalena Hoła - awatar
Magdalena Hoła
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij