Zbiórka Wesprzyj kocura Baldura - zdjęcie główne

Wesprzyj kocura Baldura

5 554 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Olimpia Kuźniewska - awatar

Olimpia Kuźniewska

Organizator zbiórki

"Czeszcz, jesztem koczurrrrr Baldurrrrr i żbieram na jedżenie. Jakomś takom jak to Ona mówi szpeczjalisztycznom karmę. Ja mówię, że szmaczna." Dobra i smaczna karma to tak naprawdę teraz jedyne zmartwienie Baldura. Teraz, bo jeszcze kilka tygodni temu kocur ten tułał się wzdłuż drogi szybkiego ruchu. Nie wiadomo skąd, nie wiadomo dokąd. Chory (zapalenie oskrzeli, biegunka, zarobaczenie, liczne rany na ciele, połamane pazury), wychudzony, samotny... Tylko on jeden wie ile w życiu musiał przejść. 


Baldur jest już bezpieczny i zaopiekowany. Jednak nic nie jest za darmo. Kocur nie jest pod opieką żadnej fundacji (te mają wystarczająco dużo bid do uratowania), a koszty jego leczenia i żywienia są spore. Dlatego proszę o wsparcie.

Na co do tej pory wydaliśmy? 

582 zł na diagnostykę i wyleczenie stanu zapalnego jelit (biegunka, robaki), wyleczenie zapalenia oskrzeli, wyleczenie kataru, złagodzenie stanu zapalnego dziąseł. 

635 zł na karmę (specjalistyczna jelitowa), suplementy (probiotyk, odporność) i żwirek. 

Stałe koszty utrzymania Baldura to specjalistyczna karma, która pomoże mu odzyskać wagę i jednocześnie wspiera podrażnione jelita (kocur długo miał biegunkę) + żwirek. Czeka nas jeszcze kastracja (z którą wiążą się koszty badań krwi i badania serca przed narkozą) oraz usunięcie kilku zębów.


Dlaczego właściwie Baldur? W mitologii nordyckiej to bóg, "symbol dobra, piękna i mądrości" i taki właśnie jest ten przepiękny i przemiły kocur. Delikatny w swej wielkości, niesamowicie cierpliwy przy zabiegach weterynaryjnych, ogromnie spragniony miłości, dotyku, ciepła... Przebywa obecnie w domu tymczasowym w Warszawie (fb "Duszkowy dom") i szuka domu stałego (obowiązuje procedura adopcyjna).


Aktualizacje


 • Olimpia Kuźniewska - awatar

  Olimpia Kuźniewska

  23.11.2020
  23.11.2020

  Ogromnie dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty! <3

  Za chwilę czas na kolejne zakupy karmy specjalistycznej oraz kontrolę weterynaryjną, czyli znowu wydatki. :( Będę bardzo wdzięczna za udostępnianie zbiórki i zachęcenie znajomych do wpłat. Każda złotówka się liczy! :)

  Dam znać jakie będą wyniki badań i czy dostaniemy zielone światło na kastrację i zabieg stomatologiczny.

  Zdjęcie aktualizacji 58 596

Komentarze


 • Maya - awatar

  Maya

  21.11.2020
  21.11.2020

  Mam nadzieje, ze uda się szybko zebrać konieczną kwotę a może nawet więcej 🤩🤩🤩

5 554 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Olimpia Kuźniewska - awatar

Olimpia Kuźniewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 34

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 500
Magda Mich - awatar
Magda Mich
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 000
Shunex - awatar
Shunex
50
Karolina - awatar
Karolina
50
Marcin J. - awatar
Marcin J.
50
Kasia i Nero - awatar
Kasia i Nero
20
P.B. - awatar
P.B.
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij