Zbiórka Koflator - asystor kaszlu - zdjęcie główne

Koflator - asystor kaszlu

2 909 zł  z 18 100 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Wilk - awatar

Joanna Wilk

Organizator zbiórki

Damian od urodzenia choruje na dystrofię mięśniową duchenne'a, niestety choroba postępuje. Damian jest chłopcem praktycznie leżącym, przez osłabienie mięśnie ma również osłabiony odruch kaszlu i pilnie potrzebuje koflatora - asystor kaszlu. U dzieci chorych na dystrofię mięśniową duchenne'a każda infekcja jest groźna dla życia. Asystor kaszlu jest sprzętem ratującym życie. Sama nie jestem w stanie pokryć tak ogromnych kosztów dlatego bardzo proszę o pomoc w zebraniu odpowiedniej kwoty. 

Dla Nas zakup tego sprzętu jest sprawą pilną. Bez asystora kaszlu każda infekcja może skończyć się tragicznie, z całego serca dziękuję każdemu za pomoc

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kinia i Kamilek - awatar

  Kinia i Kamilek

  27.05.19
  27.05.19

  Dużo zdrówka i siły 😘😘

 • Wojciech SkejtoN Murawski - awatar

  Wojciech SkejtoN Murawski

  22.12.18
  22.12.18

  mam nadzieje że uda się uzbierać cała sume wrzuce ten post na swojego FB

 • Bartas - awatar

  Bartas

  15.12.18
  15.12.18

  Cała przyjemność po mojej stronie

2 909 zł  z 18 100 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Wilk - awatar

Joanna Wilk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 38

Ewa Antos - awatar
Ewa Antos
400
Róża Majda - awatar
Róża Majda
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Paulina - awatar
Paulina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kinia i Kamilek - awatar
Kinia i Kamilek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bartosz Bakonis - awatar
Bartosz Bakonis
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij