Zbiórka Kojce dla psów-pilnie potrzebne! - zdjęcie główne

Kojce dla psów-pilnie potrzebne!

3 400 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 62 osoby

Kim jesteśmy?

Jesteśmy kilkuosobową, małą grupą osób, która w 2012 roku założyła organizacje pomagającą bezdomnym zwierzętom z terenu powiatu nowotomyskiego. 

Nasza nazwa to: Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "ŁAPA".

Od 2012 roku pod naszą opieką było ponad 500 psów i około 200 kotów.

Do tej pory wszystkich podopiecznych utrzymywaliśmy w płatnych, prywatnych hotelach dla zwierząt, które nie ukrywamy były drogie i nie raz wpadaliśmy w solidne finansowe problemy. Czasami długi wynosiły około 25 tys złotych, ale jak odmówić pomocy kolejnemu bezdomnemu, rannemu zwierzęciu?

Nie potrafimy i nie chcemy zamykać oczu i przechodzić obojętnie obok cierpiącego lub wyrzuconego zwierzęcia.

Działamy na naszym terenie starając się pomagać bezdomnym zwierzętom najlepiej jak potrafimy, zapewniać im godne warunki życia oraz szukając tych jedynych, wyjątkowych domów, które przygarną ich i pokochają jak prawdziwego członka rodziny. Doskonale wiemy, że jest to trudne i żmudne wyzwanie, jednak nie poddajemy się i staramy się wykonywać nasze założenia najlepiej, jak potrafimy.

W 2016 roku postanowiliśmy, że czas najwyższy wybudować swój Ośrodek Adopcyjny, gdzie będziemy mogli osobiście sprawować opiekę nad naszymi podopiecznymi, nie płacić kolosalnych kwot za utrzymywanie psów czy kotów w komercyjnych hotelach.


Niestety przekładając plany na działania okazało się to mega wyzwaniem, jesli chodzi o ogrom środków finansowych, jakie to przedsięwzięcie pochłonie.

Orientacyjny koszt wybudowania Ośrodka, to kwota rzędu 60 000,00 zł


Początki były trudne, ale udało się, mamy ziemie, dzięki kolejnym sponsorom mogliśmy postawić ogrodzenie, które kosztowało około 15 tys zł.

Dzięki kolejnym sponsorom udało nam się zakupić 3 kojce dla psów, jeden większy o wymiarach 5x2 m i dwa normalne o wymiarach 3 x 2 m za łączną kwotę 5500,00 zł


Zwracamy się zatem do Państwa o pomoc w zebraniu funduszy na kolejne kojce.

Bez Państwa pomocy, my nie będziemy mogli nic zrobić.

Jesteśmy tak jak Państwo normalnymi ludźmi, którzy od rana do popołudnia pracują zawodowo, a po pracy charytatywnie zajmujemy się bezdomnymi zwierzętami.

Nie jesteśmy wielką organizacją, która jest sławna na całą Polskę. Nie mamy takich znajomości jak Ci wielcy, którym łatwiej pozyskiwać fundusze. 

Ale staramy się bardzo, by choć części psów i kotów w naszej okolicy udało się pomóc, zmienić ich los, dotychczasowe życie...


Codziennie odbieramy kilka telefonów i kilka maili z prośbą o pomoc. Jeśli tylko mamy miejsce - nie zastanawiamy się długo.

Kojce mogą być u nas za nieco ponad 2 tygodnie, jeśli tylko uzbieramy na nie środki. Kojce musimy również wyposażyć w ciepłe budy, by psiaki miały miejsce, gdzie poczują się bezpieczne.

Liczymy na Was! Dzięki Wam kolejne bezdomniaki mogą uzyskać pomoc.

Kochani, musimy uzbierać te pieniądze.

Wpłacajcie proszę 1 zł , 2 zł, 5 zł, 10 zł, 20 zł itp. kwoty - dla Was to nie wiele, a razem możemy uzbierać na kojce.

Możecie poznać nas i naszych podopiecznych na stronie:

https://www.facebook.com/StowarzyszeniePomocyZwierzetomLapa/

Dziękujemy w imieniu naszym i naszych aktualnych i przyszłych podopiecznych.


Aktualizacje


 • Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom ŁAPA - awatar

  Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom ŁAPA

  28.07.2017
  28.07.2017

  W poniedziałek 03.07.2017 r. montowane były 3 kolejne kojce, dzięki Wam wszystkim, którzy wpłacaliście pieniądze podczas trwającej tutaj akcji pomagam.pl
  Małymi krokami budujemy ośrodek, żeby móc pomagać większej ilości zwierzaków.
  DZIĘKUJEMY I PROSIMY O DALSZE WPŁATY.
  Wspólnymi siłami możliwa jest realizacja naszego projektu :)

  Zdjęcie aktualizacji 6 628

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.07.2017
  25.07.2017

  Mam nadzieje, że Wam się uda! Trzymam kciuki (łapy)!

 • Alicja Palacz - awatar

  Alicja Palacz

  22.04.2017
  22.04.2017

  Dla psiaków <3

 • Martyna Szumińska - awatar

  Martyna Szumińska

  20.04.2017
  20.04.2017

  Powodzenia!!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.04.2017
  12.04.2017

  Powodzenia ! :)

3 400 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 62 osoby

Wpłaty: 62

Radek - awatar
Radek
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
600
Aneta - awatar
Aneta
50
Aneta - awatar
Aneta
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Doris wielkie serce ma, za różowe paznokcie :) - awatar
Doris wielkie serce ma, za różowe paznokcie :)
45
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Alicja - awatar
Alicja
20
Tomasz Rugala - awatar
Tomasz Rugala
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij