Zbiórka Na kojec dla bezdomniakow - zdjęcie główne

Na kojec dla bezdomniakow

1 320 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Iwona Kwaśnik - awatar

Iwona Kwaśnik

Organizator zbiórki

Pomagam zwierzętom od kilku lat. Uratowałam ,wyleczyłam ,zaszczepiłam ,wysterylizowana i wysłałam do swoich domów już kilkaset . Zawsze z Państwa pomocą. Doszłam do momentu kiedy w mieszkaniu miałam 6 psów i nie byłam w stanie pomóc następnemu. Zdecydowałam,że muszę to zmienić. Wyprowadziłam się na wieś . Mogę mieć możliwość ratowania i tymczasowania ,leczenia i oswajania następnych i następnych.  W tej chwili mam 15 psów ,dwa koty i dwie kury. Muszę stworzyć warunki do pomocy następnym. Potrzebuję kojców . Na razie przynajmniej jednego lub dwóch. Żebym mogła awaryjnie zabezpieczać znalezione ,uratowane psy. Nie wszystkie psy się od razu dogadują,poza tym zanim zostaną odrobaczone i odpchlony powinny być izolowane. Potrzebuję kojców,żebym mogła dalej ratować i bezpiecznie tymczasowac następne zwierzaki. Kojce zrobione będą jak najtaniej. Mocne ,ale bezpieczne i wygodne. Zrobimy je z używanych przęseł kupionych na zlomie. ,Do tego,blacha,cement i słupki oraz drzewo pod dach. Dzięki temu że zespawane je mój mąż ,za te same pieniądze mogę mieć nie jeden,a dwa i ma dodatek większe i wygodniejsze kojce. Mam już budy które tam wstawię. Potrzebuję tylko materiałów. Z Państwa po.oca to może się udać. Mogę zrobić miejsce dla czterech psów . Bardzo proszę. Pomóżcie mi w realizacji tego planu. 

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    29.08.19
    29.08.19

    Powodzenia!🐾🙂

1 320 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Iwona Kwaśnik - awatar

Iwona Kwaśnik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Jan K. - awatar
Jan K.
100
Jan K. - awatar
Jan K.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
51
Anka - awatar
Anka
50
Jan K. - awatar
Jan K.
201
Jan K. - awatar
Jan K.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
karolina skowron - awatar
karolina skowron
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij