Zbiórka Operacja stawu kolanowego Kasi - zdjęcie główne

Operacja stawu kolanowego Kasi

9 101 zł  z 9 500 zł (Cel)
Wpłaciło 100 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
KU AZS Uniwersytet Warszawski - awatar

KU AZS Uniwersytet Warszawski

Organizator zbiórki

Katarzyna Jeryng jest wychowanką GKS Krzyniak Krzynowłoga Mała, a od 2017 roku zawodniczka KU AZS Uniwersytet Warszawski. Mimo niespełna 18 lat ma już na swoim koncie znaczne sukcesy. Swoją nieustępliwą grą przyczyniła się do wywalczenia wraz z KU AZS Uniwersytet Warszawski brązowego (w 2018 roku w Tychach) i srebrnego (w 2020 roku w Chocianowie) medalu Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu kobiet, ponadto wraz z Kadrą Województwa Mazowieckiego w 2019 roku zdobyła srebrny medal na Mistrzostwach Polski Kadr Wojewódzkich.

Jej postawa na boisku i poza nim jest godna naśladowania przez młode zawodniczki. Zawsze przemawiała do kibiców i koleżanek z zespołu bardzo dobrą grą - teraz przemawia podejściem do rehabilitacji i determinacją do powrotu na boisko.


Kasia od dwóch lat boryka się, z wynikającą z wady anatomicznej prawego kolana nawracającą chondromalacją rzepki, która mimo leczenia i rehabilitacji się pogłębiła - chrząstka stawowa rzepki uległa rozwarstwieniu, a ciało Hoffy stanowi zapalnemu. Po kolejnej konsultacji lekarskiej zapadła decyzja iż dotychczasowe leczenie i zabiegi rehabilitacyjne nie dadzą już pożądanych rezultatów i konieczna jest ingerencja chirurgiczna, która ma rozwiązać nawracający problem.


Operacja stawu kolanowego odbędzie się 23 lutego 2021. Sam zabieg to ogromne koszty (koszt przeprowadzenia operacji, koniecznych badań związanych z pandemią, wykonania zabiegów około-operacyjnych to 9 500 zł) wobec rodzaju urazu konieczna jest też specjalistyczna, długa rehabilitacja oraz wizyty kontrolne, które pochłoną kolejne środki.

Dotychczas radziliśmy sobie finansowo, jednak kwota operacji znacznie przekracza możliwości naszej sekcji. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc dla naszej zawodniczki. Każda nawet najmniejsza wpłata ma znaczenie, każdy gest jest ważny, każda "złotówka" przybliża Kasię do upragnionego powrotu na boisko.

Jeśli nie mogą Państwo udzielić wsparcia finansowego, bardzo prosimy o udostępnienie tej zbiórki.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • KU AZS Uniwersytet Warszawski - awatar

  KU AZS Uniwersytet Warszawski

  24.02.21
  24.02.21

  NAJŚWIEŻSZE INFO!!! Kochani, Kasia już po operacji, dzisiaj została wypisana ze szpitala i jest już w domu, gdzie przez najbliższe kilka dni będzie dochodziła do siebie. Z pierwszych doniesień Pana doktora wynika, że wszystko odbyło się bez komplikacji, a dobrym znakiem jest brak opuchlizny "dzień po". Trzymajcie mocno kciuki, zaczynamy kolejny etap pracy!

  Zdjęcie aktualizacji 63 858

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.02.21
  19.02.21

  Powodzenia 💪💪💪

 • Kibic - awatar

  Kibic

  12.02.21
  12.02.21

  Szybkiego powrotu na boisko!

 • Faustyna - awatar

  Faustyna

  12.02.21
  12.02.21

  Wracaj szybko do zdrowia 😉💪

 • Beata Białecka - awatar

  Beata Białecka

  12.02.21
  12.02.21

  Szybkiego powrotu do zdrowia!

 • Adrian - awatar

  Adrian

  11.02.21
  11.02.21

  trzymaj się Chińczyk! :)

9 101 zł  z 9 500 zł (Cel)
Wpłaciło 100 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
KU AZS Uniwersytet Warszawski - awatar

KU AZS Uniwersytet Warszawski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 100

Ewaa - awatar
Ewaa
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Radni i Wójt Gminy Krzynowłga Mała - awatar
Radni i Wójt Gminy Krzynowłga Mała
1 600
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agata Niedźwiedzik - awatar
Agata Niedźwiedzik
200
Marzena Zając - awatar
Marzena Zając
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij