Zbiórka Kolęda Dla Hospicjum 2022 - zdjęcie główne

Kolęda Dla Hospicjum 2022

21 974 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 91 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

3 edycja - Kolęda dla Hospicjum św. Łazarza - świąteczny challenge pomocy Hospicjum św. Łazarza.

 #KolędaDlaHospicjum2022 – to trzecia edycja akcji powszechnego kolędowania, mająca na celu wyrażenie solidarności z chorymi oraz wsparcie finansowe najstarszego w Polsce Hospicjum – Hospicjum św. Łazarza w Krakowie. Jest też zachętą do kultywowania naszych świątecznych tradycji wspólnego kolędowania i składania sobie życzeń. 

Wystarczy samodzielnie lub w grupie zaśpiewać kolędę lub piosenkę świąteczną, nagrać i udostępnić film w mediach społecznościowych – koniecznie z hasztagiem #KolędaDlaHospicjum2022 (na swoim FB, www, YouTube i inne), złożyć kolędowy datek na rzecz Hospicjum na: https://pomagam.pl/koledadlahospicjum2022 oraz nominować 3 kolejnych kolędników. Nominowani mają kilka dni na podjęcie wyzwania. Kolędujemy zgodnie z tradycją do 2 lutego 2023.

Do kolędowania zapraszamy: solistów, rodziny, wspólnoty, oazy, grupy parafialne, grupy przyjaciół i znajomych, firmy, instytucje, szkoły, organizacje, urzędy, dzielnice...

Niech nasze głosy złączą się i popłynie Kolęda dla Hospicjum, aby w te szczególne Święta nikt nie pozostał sam, ze swoją chorobą, bólem i lękiem o przyszłość, bo to dzięki płynącym z serca, prostym gestom życzliwości mogą dziać się małe, świąteczne cuda.

Przykładowy wpis na profilu FB, stronie www, czy kanale YouTube kolędników:

Podejmujemy wyzwanie #KolędaDlaHospicjum2022

Dziękujemy za nominację ………

My ze swojej strony nominujemy do kolędowania: 

1. ………

2. ………

3. ………

Konieczne jest oznaczenie w poście Hospicjum św. Łazarza w Krakowie oraz wpisanie hasztagu #KolędaDlaHospicjum2022 i adresu zbiórki https://pomagam.pl/koledadlahospicjum2022

Zachęcamy słuchaczy do wynagrodzenia trudu kolędników wpłatą świątecznego datku na rzecz Hospicjum św. Łazarza w Krakowie: na https://pomagam.pl/koledadlahospicjum2022

 

*************************************************

Podsumowanie 1. edycji edycji Kolędy dla Hospicjum 2020 można zobaczyć na https://pomagam.pl/koledadlahospicjum

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Leoś mały pomagacz - awatar

    Leoś mały pomagacz

    19.12.2022
    19.12.2022

    Piękny teledysk, w którym wystąpiła moja ciocia 🥰

21 974 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 91 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 91

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Elżbieta Lorek - awatar
Elżbieta Lorek
50
Ania Adamek - awatar
Ania Adamek
300
Społeczność Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łuczycach - awatar
Społeczność Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łuczycach
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Darowizna Straż Graniczna w Krakowie - awatar
Darowizna Straż Graniczna w Krakowie
550
KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KRAKOWIE - awatar
KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KRAKOWIE
700

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij