Zbiórka Koniec z więzieniem w schronisku - zdjęcie główne

Koniec z więzieniem w schronisku

9 236 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 240 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

 Każdy odwiedzający schronisko wychodzi i wraca do domu z rozdartym sercem.

Porzucone, bezdomne, czekające na nowy dom czworonogi proszą błagalnym wzrokiem o pomoc. Dramatem nie jest tylko brak właściciela, ale i warunki panujące w wielu schroniskach - nas najbardziej bolą małe, więzienne kojce, gdzie psiaki nie maja przestrzeni, aby sobie pobiegać. 

Często siedzą tak tygodniami, nieraz miesiącami, a nawet latami.

Dla tych, który znajdują się w schronisku najdłużej chcemy wybudować duże wybiegi.


                                                   Nie chcę siedzieć w małym kojcu!

Fundacja Animalsi przejęła Schronisko w Kościerzynie w sierpniu tego roku. Zastaliśmy wprawdzie czyste schronisko, ale boksy są strasznie małe! Zaczęliśmy działać od razu - powiększyliśmy 5 małych kojców, zakupiliśmy nowe budy, a teraz chcemy wybudować kolejne przestrzenne wybiegi. Schronisko obecnie posiada 40 małych kojców. 

Pomóżcie nam prosimy zmienić los 120 zwierząt w naszym schronisku, tak aby w przyszłości żaden pies nie czuł się jak w więzieniu. To jest nasze wielkie marzenie!


                           
           Małe klatki przyczyniają się do depresji psiaków przebywających w schroniskach.


                                   Budujemy pierwsze duże kojce w Kościerzynie! 

                                      Prosimy o pomoc w wybudowaniu kolejnych.


Zdjęcie wykonano w dniu przejęcia schroniska. Chcemy powiększyć małe boksy, tak aby                            psiaki miały więcej przestrzeni i nie czuły się jak w więzieniu !

      Bardzo prosimy Państwa o pomoc w kontynuacji prac budowlanych, aby powiększać                                 małe klatki dla naszych czworonożnych przyjaciół.
                  Czekamy na Was w schronisku. Tutaj znajdziesz przyjaciela na całe życie!     Założyliśmy na FB profil adopcyjny, gdzie znajdziesz piękne zdjęcia naszych psiaków               czekających na nowy, cudowny dom.                                               
Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kornel - awatar

  Kornel

  07.01.21
  07.01.21

  Super! Popieram

 • Izabela Lutomirska - awatar

  Izabela Lutomirska

  17.12.18
  17.12.18

  Boksy rzeczywiście są bardzo małe, psy siedzą jak w klatkach. Z całego serca zachęcam innych do wpłaty grosika na schronisko w Kościerzynie ! Życzę Wam kochane psiaki, aby jak najszybciej powiększyło się wasze lokum !

  • Fundacja "Animalsi" - awatar

   Fundacja "Animalsi" - Organizator zbiórki

   19.12.18
   19.12.18

   Pani Izabelo,dziękujemy serdecznie za pomoc w imieniu psiaków :) Dzięki Przyjaciołom Zwierząt takim jak Pani, możemy odmienić los naszych podopiecznych tak, aby czekali na nowy dom w godnych warunkach. Wszystkiego dobrego z okazji nadchodzących Świąt:) Pozdrawiamy Fundacja Animalsi

 • Zuzik - awatar

  Zuzik

  16.12.18
  16.12.18

  Wspieram i popieram z całego serca! :) Pieniażki poleciały

  • Fundacja "Animalsi" - awatar

   Fundacja "Animalsi" - Organizator zbiórki

   19.12.18
   19.12.18

   Dziękujemy z całego serca za pomoc. Wszystkiego dobrego na Święta. Pozdrawiamy serdecznie Fundacja Animalsi

 • Ania Dubiał - awatar

  Ania Dubiał

  12.12.18
  12.12.18

  warto pomagać! czy to schronisko było wcześniej prowadzone przez pana Mariusza De.? jeśli tak to bardzo się cieszę, że przejęliście Państwo te biedne pieski.

  • Fundacja "Animalsi" - awatar

   Fundacja "Animalsi" - Organizator zbiórki

   14.12.18
   14.12.18

   Pani Aniu, dziękujemy za pomoc z całego serca. Tak, to jest to samo Schronisko. Zapraszamy serdecznie do dowiedzenia naszych psiaków :) Pozdrawiamy Fundacja Animalsi

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.11.18
  28.11.18

  Warto wspomóc aby pieski miały jak najlepsze warunki w schronisku. Zostały i tak już skrzywdzone przez los i porzucone. Pomagam, zachęcam i także proszę o wsparcie.

  • Fundacja "Animalsi" - awatar

   Fundacja "Animalsi" - Organizator zbiórki

   29.11.18
   29.11.18

   Dziękujemy serdecznie za pomoc dla naszych psiaków. Pozdrawiamy serdecznie Fundacja Animalsi

9 236 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 240 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 240

Beata - awatar
Beata
50
Mona Ataya - awatar
Mona Ataya
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kornel - awatar
Kornel
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Joanna - awatar
Joanna
30
Michał - awatar
Michał
5
Norbert Hardyn - awatar
Norbert Hardyn
5
Kamil Sobolewski - awatar
Kamil Sobolewski
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij