Zbiórka Sprowadzenie zwłok z Holandii - zdjęcie główne

Sprowadzenie zwłok z Holandii

39 171 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 956 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Alicja Pieniążek Magdalena Mroszczyk - awatar

Alicja Pieniążek Magdalena Mroszczyk

Organizator zbiórki

Z inicjatywy bliskich znajomych i rodziny  zostaje uruchomiona zbiórka pieniężna na sprowadzenie z zagranicy zwłok Konrada i   Wiktorii którzy zginęli w Holandii.  Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na sprowadzenie ich ciał do Polski.

Komentarze


 • Wiolka - awatar

  Wiolka

  11.02.2022
  11.02.2022

  Wyrazy współczucia 😓

 • DANUTA GET WORK - awatar

  DANUTA GET WORK

  09.02.2022
  09.02.2022

  DANUTA GET WORK to lider rynku pracy tymczasowej. Nasz zespół ekspertów niestrudzenie dba o naszych pracowników zapewniając najwyższy standard świadczonej usługi. Szczycimy się pozytywnym opiniami naszych obecnych (i przeszłych) klientów. Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.02.2022
  09.02.2022

  Wyrazy współczucia dla rodziny..

 • Monia - awatar

  Monia

  09.02.2022
  09.02.2022

  Wyrazy współczucia

 • Ania - awatar

  Ania

  09.02.2022
  09.02.2022

  Wyrazy współczucia dla Rodzin.

39 171 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 956 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Alicja Pieniążek Magdalena Mroszczyk - awatar

Alicja Pieniążek Magdalena Mroszczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 956

Marcus van Holand - awatar
Marcus van Holand
86
Weronika - awatar
Weronika
108
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
21
A.M.Smolak - awatar
A.M.Smolak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wiolka - awatar
Wiolka
20
Daria - awatar
Daria
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
john - awatar
john
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij