Postaw dom kalekim psom!!!

Zbiórka

Przystań Ocalenie to dla wielu istot ziemia obiecana. To takie miejsce, gdzie trafia dużo starych, schorowanych zwierząt. Po co ? Czasem tylko po to, aby przeżyć resztę życia w godny sposób. Aby poczuć się przez chwilę chcianym, kochanym, aby w stare serduszko wlać trochę nadziei, miłości i wiary w ludzi. W Przystani jest wiele zwierząt, konie, krowy, owce, kozy … ale zawsze staramy się znaleźć kącik dla starych i schorowanych psów. Pies to od wieków najwspanialszy przyjaciel człowieka. Psów porzucanych, maltretowanych i w potworny sposób zaniedbanych jest na tym świecie bardzo dużo. Za dużo. W miarę naszych możliwości przygarniamy i pomagamy. Dla naszych podopiecznych Przystań Ocalenie to miejsce, w którym przystają, odpoczywają po ciężkim życiu. Ta chwila czasem magicznie się wydłuża, kiedy poczują, że są chciane i kochane nagle pojawia się pragnienie życia... młodnieją , cudownie zdrowieją, ale tylko czasem. Niestety ostatnio nasza przystań przypomina bardziej zatłoczony przystanek, niż spokojne miejsce, w którym można przystanąć i odpocząć. W każdym wolnym miejscu leży psie legowisko. Pod kaloryferem w kuchni królują trojłapka Łapa i niepelnosprawny, postrzelony w kręgosłup Bojan. Pod schodami leży Maszka bez tylnych łapek ze swoją przyjaciółka Sonią, tuż obok nich niepełnosprawna, tez bez tylnych łapek Swietka, jeden pokój dzieli Aluta- sunia ocalona z Rumunii przed masowym wybijaniem psów z Aslanem, w kolejnym kąciku niewidomy Ślepek, ktory nie przepadam za innymi psami , zaś obok drzwi leży niesłyszący  Głusio.

Idąc do łazienki trzeba ominąć kolejny materac i kolejnego staruszka, który śpi. Każde z nich zasługuje na spokój, każde potrzebuje wyciszenia i swojego miejsca. W zimie zawsze u nas tłok, każdemu musi być ciepło. Pomiędzy śpiącymi psami spacerują koty. Chcielibyśmy zapewnić bardziej komfortowe warunki naszym zwierzętom. Chcielibyśmy te najbardziej chore i potrzebujące przenieść do kontenera mieszkalnego, który w zimie łatwo będzie nagrzać, w lecie łatwo schłodzić. Dla naszych psów będą potrzebne dwa  takie kontenery, żeby każdy z nich miał odpowiednią ilość miejsca dla siebie.

Miałyby tam zapewnione luksusowe warunki przez cały rok. W ich wieku ważna jest odpowiednia dawka miłości, ciepła, jedzenia i spokoju. I właśnie to chcemy im zapewnić. Chcemy stworzyć im psianatorium dla starszych i chorych. Te zwierzęta, które zostaną w domu też odczują ulgę i poprawi się jakość ich życia.


Kontenery to ogromny wydatek. Zbyt duży dla naszej kieszeni… Wierzymy , że nam pomożecie. Z całego serca o to prosimy!!!

Komentarze

 • Kinga Zaborowska

  31.05.17
  31.05.17

  Żeby zbiórka nie przystawala i coraz lepiej wyglądała ;)

 • Joanna

  29.05.17
  29.05.17

  Mam nadzieję, że wielu Dobrych Ludzi wesprze tą wspaniałą akcję. Pozdrowienia!

 • Marta

  13.05.17
  13.05.17

  Wszystkiego najlepszego dla Państwa i podopiecznych!

 • Anonimowy Darczyńca

  28.04.17
  28.04.17

  Powodzenia :)

 • Krzysztof Kociński

  28.04.17
  28.04.17

  Powodzenia! :)

Wpłaty - 167

 • Avatar Nela
  60
  Nela
 • Avatar Ania
  100
  Ania
 • Avatar antek i felek
  10
  antek i felek
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  20
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  2 000
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  10
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  50
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  13
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  100
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Kinga Zaborowska
  4
  Kinga Zaborowska

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę