Zbiórka Postaw dom kalekim psom!!! - zdjęcie główne

Postaw dom kalekim psom!!!

21 020 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 238 osób

Przystań Ocalenie to dla wielu istot ziemia obiecana. To takie miejsce, gdzie trafia dużo starych, schorowanych zwierząt. Po co ? Czasem tylko po to, aby przeżyć resztę życia w godny sposób. Aby poczuć się przez chwilę chcianym, kochanym, aby w stare serduszko wlać trochę nadziei, miłości i wiary w ludzi. W Przystani jest wiele zwierząt, konie, krowy, owce, kozy … ale zawsze staramy się znaleźć kącik dla starych i schorowanych psów. Pies to od wieków najwspanialszy przyjaciel człowieka. Psów porzucanych, maltretowanych i w potworny sposób zaniedbanych jest na tym świecie bardzo dużo. Za dużo. W miarę naszych możliwości przygarniamy i pomagamy. Dla naszych podopiecznych Przystań Ocalenie to miejsce, w którym przystają, odpoczywają po ciężkim życiu. Ta chwila czasem magicznie się wydłuża, kiedy poczują, że są chciane i kochane nagle pojawia się pragnienie życia... młodnieją , cudownie zdrowieją, ale tylko czasem. Niestety ostatnio nasza przystań przypomina bardziej zatłoczony przystanek, niż spokojne miejsce, w którym można przystanąć i odpocząć. W każdym wolnym miejscu leży psie legowisko. Pod kaloryferem w kuchni królują trojłapka Łapa i niepelnosprawny, postrzelony w kręgosłup Bojan. Pod schodami leży Maszka bez tylnych łapek ze swoją przyjaciółka Sonią, tuż obok nich niepełnosprawna, tez bez tylnych łapek Swietka, jeden pokój dzieli Aluta- sunia ocalona z Rumunii przed masowym wybijaniem psów z Aslanem, w kolejnym kąciku niewidomy Ślepek, ktory nie przepadam za innymi psami , zaś obok drzwi leży niesłyszący  Głusio.

Idąc do łazienki trzeba ominąć kolejny materac i kolejnego staruszka, który śpi. Każde z nich zasługuje na spokój, każde potrzebuje wyciszenia i swojego miejsca. W zimie zawsze u nas tłok, każdemu musi być ciepło. Pomiędzy śpiącymi psami spacerują koty. Chcielibyśmy zapewnić bardziej komfortowe warunki naszym zwierzętom. Chcielibyśmy te najbardziej chore i potrzebujące przenieść do kontenera mieszkalnego, który w zimie łatwo będzie nagrzać, w lecie łatwo schłodzić. Dla naszych psów będą potrzebne dwa  takie kontenery, żeby każdy z nich miał odpowiednią ilość miejsca dla siebie.

Miałyby tam zapewnione luksusowe warunki przez cały rok. W ich wieku ważna jest odpowiednia dawka miłości, ciepła, jedzenia i spokoju. I właśnie to chcemy im zapewnić. Chcemy stworzyć im psianatorium dla starszych i chorych. Te zwierzęta, które zostaną w domu też odczują ulgę i poprawi się jakość ich życia.


Kontenery to ogromny wydatek. Zbyt duży dla naszej kieszeni… Wierzymy , że nam pomożecie. Z całego serca o to prosimy!!!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • IwKa - awatar

  IwKa

  06.01.2018
  06.01.2018

  Powodzenia Kochani

 • Klaudyna Kulig-Kuderska - awatar

  Klaudyna Kulig-Kuderska

  17.07.2017
  17.07.2017

  Powodzenia! ;)

 • Monika - awatar

  Monika

  10.07.2017
  10.07.2017

  Powodzenia:)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.07.2017
  08.07.2017

  Tomasz

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.07.2017
  04.07.2017

  Pozdrawiam Wspierających!

21 020 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 238 osób

Wpłaty: 238

IwKa - awatar
IwKa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Magdalena - awatar
Magdalena
50
Ania Wszeborowska - awatar
Ania Wszeborowska
100
Sebastian Burdun - awatar
Sebastian Burdun
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michał Jedliński - awatar
Michał Jedliński
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij