Zbiórka Leczenie Zico - zdjęcie główne

Leczenie Zico

4 022 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób
Marta Barbuzińska - awatar

Marta Barbuzińska

Organizator zbiórki

Zico wspaniały folblut, koń profesor,nie jedna osobę wprowadził w świat jeździecki i nauczył skakać, dawniej świetny koń wyścigowy... To właśnie dla niego proszę o pomoc. Kiedyś mu powiedziałam, że pyszczku zrobię dla Ciebie wszystko i zrobię!   

Zico cierpi na bardzo rzadkie zapalenie stawu skroniowo rzuchwowego. Do tego doszły zwyrodnienia. Do końca liczyliśmy, że uda się go wyciągnąć stacjonarnie lekami, ale niestety doszły problemy neurologiczne i porażenie lewej strony pyska. Niestety Zico musiał trafić do kliniki w celu przeprowadzenia operacji. Trzeba usunąć jedną z kości w celu odbarczenia stawu. To twardziel i wiem, że będzie dobrze bo musi być dobrze. To mój przyjaciel. Kocham go całym sercem. Bardzo proszę o wsparcie dla niego . Każda złotówka jest ważna. Leczenie stacjonarne pochłonęło już dużo pieniędzy, a teraz jeszcze doszedł koszt operacji i jest to minimum 4000zl bez żadnych komplikacji. 

Będę na bieżąco informować o stanie zdrowia Zico.  Narazie jestem bardzo przerażona. Każdy kto zna mnie i Zico to wie, że bez powodu nie prosiła bym o pomoc. 

Aktualizacje


 • Marta Barbuzińska - awatar

  Marta Barbuzińska

  19.05.2019
  19.05.2019

  Zinek jutro wraca do domu! Po 3
  tygodniach pobytu w klinice w końcu będzie znowu z nami 🤗 Wygląda na to, że operacja się udała. Większość problemów neurologicznych
  ustąpiła. Oko powoli się goi. Będzie dobrze! Dziękuję za wsparcie! Faktura za
  pobyt w klinice wyniosła 5005zl,
  więc dalej prosimy o wsparcie i
  oczywiście
  zapraszam w odwiedziny do Zico 😊

Komentarze


 • Marta Wojdyło / niewiele, ale zawsze coś - awatar

  Marta Wojdyło / niewiele, ale zawsze coś

  30.04.2019
  30.04.2019

  Trzymam kciuki!

 • Magdalena Kulczycka - awatar

  Magdalena Kulczycka

  29.04.2019
  29.04.2019

  Trzymam kciuki ❤️

 • Magda - awatar

  Magda

  29.04.2019
  29.04.2019

  Dużo zdrówka!

4 022 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób
Marta Barbuzińska - awatar

Marta Barbuzińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 51

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Artur Olszewski - awatar
Artur Olszewski
20
Anna Marczuk - awatar
Anna Marczuk
50
Olga Talarek - awatar
Olga Talarek
20
Kasia W. - awatar
Kasia W.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Lukasz - awatar
Lukasz
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij