Zbiórka Leczenie Zico - zdjęcie główne

Leczenie Zico

4 022 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób
Marta Barbuzińska - awatar

Marta Barbuzińska

Organizator zbiórki

Zico wspaniały folblut, koń profesor,nie jedna osobę wprowadził w świat jeździecki i nauczył skakać, dawniej świetny koń wyścigowy... To właśnie dla niego proszę o pomoc. Kiedyś mu powiedziałam, że pyszczku zrobię dla Ciebie wszystko i zrobię!   

Zico cierpi na bardzo rzadkie zapalenie stawu skroniowo rzuchwowego. Do tego doszły zwyrodnienia. Do końca liczyliśmy, że uda się go wyciągnąć stacjonarnie lekami, ale niestety doszły problemy neurologiczne i porażenie lewej strony pyska. Niestety Zico musiał trafić do kliniki w celu przeprowadzenia operacji. Trzeba usunąć jedną z kości w celu odbarczenia stawu. To twardziel i wiem, że będzie dobrze bo musi być dobrze. To mój przyjaciel. Kocham go całym sercem. Bardzo proszę o wsparcie dla niego . Każda złotówka jest ważna. Leczenie stacjonarne pochłonęło już dużo pieniędzy, a teraz jeszcze doszedł koszt operacji i jest to minimum 4000zl bez żadnych komplikacji. 

Będę na bieżąco informować o stanie zdrowia Zico.  Narazie jestem bardzo przerażona. Każdy kto zna mnie i Zico to wie, że bez powodu nie prosiła bym o pomoc. 

Aktualizacje


 • Marta Barbuzińska - awatar

  Marta Barbuzińska

  19.05.19
  19.05.19

  Zinek jutro wraca do domu! Po 3 tygodniach pobytu w klinice w końcu będzie znowu z nami 🤗 Wygląda na to, że operacja się udała. Większość problemów neurologicznych ustąpiła. Oko powoli się goi. Będzie dobrze! Dziękuję za wsparcie! Faktura za pobyt w klinice wyniosła 5005zl, więc dalej prosimy o wsparcie i oczywiście zapraszam w odwiedziny do Zico 😊

Komentarze


 • Marta Wojdyło / niewiele, ale zawsze coś - awatar

  Marta Wojdyło / niewiele, ale zawsze coś

  30.04.19
  30.04.19

  Trzymam kciuki!

 • Magdalena Kulczycka - awatar

  Magdalena Kulczycka

  29.04.19
  29.04.19

  Trzymam kciuki ❤️

 • Magda - awatar

  Magda

  29.04.19
  29.04.19

  Dużo zdrówka!

4 022 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób
Marta Barbuzińska - awatar

Marta Barbuzińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 51

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Artur Olszewski - awatar
Artur Olszewski
20
Anna Marczuk - awatar
Anna Marczuk
50
Olga Talarek - awatar
Olga Talarek
20
Kasia W. - awatar
Kasia W.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Lukasz - awatar
Lukasz
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij