Zbiórka Pomoc dla psa bez przeszłości :( - zdjęcie główne

Pomoc dla psa bez przeszłości :(

105 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Korek to pies jakich niestety są tysiące - to pies bez przeszłości :(

Nie wiemy jak długo był bezdomny, opuszczony, samotny, w potrzebie. Wiemy jedynie, że pewnego dnia pojawił się w schronisku. Sympatyczny czarny z krawatem grubiutki jegomość na krótkich nóżkach. Pojawił się, zamieszkał w boksie i tak już było. Inne psy przychodziły i wychodziły do domów, a Korek nadal był. Po prostu był. 

Nikt o niego nigdy nie zapytał....

Nikt nie zadzwonił chcąc zabrać go do domu...

Nikt nie pomyślał, że może coś go boli....

Korek był. Bez historii, ale też bez szans na lepszą przyszłość. Pies niewidzialny.

Pojawiła się dla niego szansa dopiero pod koniec 2016 r. kiedy jedna z wolontariuszek w schronisku zabrała go na Dom Tymczasowy. 

Dopiero wtedy okazało się, że Korek wymaga leczenia stomatologicznego, że jego zęby są w okropnym stanie. Padła decyzja - wyrywamy 4 zęby, czyścimy kamień. 

Nie było innego wyjścia, zabieg został wykonany, niestety została faktura. Nie jest to może ogromna kwota, ale nie mamy na koncie nawet tych 180 zł na pokrycie kosztów leczenia, ponadto Koruś został zaszczepiony na choroby wirusowe, był odrobaczany, odpchalny. Wszystkie te weterynaryjne zabiegi wygenerowały ok. 300 zł.

Dzisiaj Korek to szczęśliwy, przyjacielski i wspaniały pies, który czeka na swój wymarzony dom. Jednak przebywa w warunkach domowych, dostaje najlepszą karmę, trzy spacery dziennie oraz wiele ciepła i miłości.

Pomóżcie nam POMAGAĆ takim psom jak Korek. Pomóżcie nam zapłacić za jego leczenie.


Aktualizacje


 • Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Suwałkach - awatar

  Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Suwałkach

  02.03.2017
  02.03.2017

  Koruś z drugą Tymczasowiczką Naną, która już znalazła dom stały, a Koruś nadal tego domu szuka. Dziękuję Wszystkim, którzy pomagają mu finansowo :)

  Zdjęcie aktualizacji 3 287

105 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Wpłaty: 7

Natalia - awatar
Natalia
15
Urszula Ciura - awatar
Urszula Ciura
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Danuta - awatar
Danuta
20
Beata M. - awatar
Beata M.
20
Babcia Sylwia - awatar
Babcia Sylwia
10
Natalia - awatar
Natalia
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij