Zbiórka Zabiegi koszatniczek z DTuAruru - zdjęcie główne

Zabiegi koszatniczek z DTuAruru

130 zł z 130 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

Dom Tymczasowy u Aruru dla Gryzoni (www.facebook.pl/DTuAruru) zbiera na spłacenie faktury za zabiegi koszatniczek przebywających w DT - Trixi, Sowy, Ziomka, Cala i Piksela oraz RT Imy.

Powyżej na zdjęciu widzicie Zająca i Sowę. Są to bracia, synowie Kurki (urodzeni w DT u Aruru). Sowa miał robioną korektę ostrych przerostów dośrodkowych zębów trzonowych. ( O Sowie możecie przeczytać na wydarzeniu -> www.facebook.com/events/169688730254390 )

Na tym zdjęciu widzicie Trixi, która tego samego dnia co Sowa miała robioną korektę zębów. ( O Trixi możecie przeczytać na wydarzeniu -> www.facebook.com/events/138730316740411 )

Dokładny opis zabiegów Trixi i Sowy:

Na zdjęciu wyżej widzicie Piksela, który miał mieć robioną korektę zębów, jednak po zajrzeniu do pyszczka okazało się, że dzięki wprowadzeniu odpowiedniej karmy zęby same się starły :) ( O Pikselu możecie przeczytać na wydarzeniu -> www.facebook.com/events/329811547480846 )

Na zdjęciu powyżej widzicie Cala, który miał korygowane zęby. Miał bardzo brzydki przerost M1 żuchwy lewej. ( O Calu możecie przeczytać na wydarzeniu -> www.facebook.com/events/329811547480846 )

Powyżej widzicie Ziomka (koszatniczkę z interwencji Głogowskiej), który miał robioną delikatną korektę zębów trzonowych. ( O Ziomku możecie przeczytać w wydarzeniu -> www.facebook.com/events/168864410351444 )

Powyżej widzicie Imę, która jest aktualnie pod obserwacją w domu tymczasowym. Mamy ogromne podejrzenie ciąży u tej samiczki. Czekamy na rozwiązanie. W dniu dzisiejszym miała robione RTG w związku z poprzednią wizytą, kiedy to w badaniu palpacyjnym w jamie brzusznej wyczuwalny był "rurowaty twór". Na szczęście zdjęcie rentgenowskie wykluczyło jakiekolwiek anomalie. ( O Ime możecie przeczytać na wydarzeniu -> www.facebook.com/events/895129520643335/ )

Dokładny opis wizyty Ziomka, Cala, Piksela oraz Imy:

FAKTURA:

Proszę o pomoc w spłaceniu faktury.

Faktura została wystawiona na fundację Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - VIVA! (VIVA Gryzonie). Pod którą podlega Dom Tymczasowy u Aruru dla Gryzoni.

130 zł z 130 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

Wpłaty: 5

Lisu - awatar
Lisu
65
Katarzyna Mazur - awatar
Katarzyna Mazur
30
Nika - awatar
Nika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij