Zbiórka Zabiegi koszatniczek z DTuAruru - zdjęcie główne

Zabiegi koszatniczek z DTuAruru

130 zł  z 130 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

Dom Tymczasowy u Aruru dla Gryzoni (www.facebook.pl/DTuAruru) zbiera na spłacenie faktury za zabiegi koszatniczek przebywających w DT - Trixi, Sowy, Ziomka, Cala i Piksela oraz RT Imy.

Powyżej na zdjęciu widzicie Zająca i Sowę. Są to bracia, synowie Kurki (urodzeni w DT u Aruru). Sowa miał robioną korektę ostrych przerostów dośrodkowych zębów trzonowych. ( O Sowie możecie przeczytać na wydarzeniu -> www.facebook.com/events/169688730254390 )

Na tym zdjęciu widzicie Trixi, która tego samego dnia co Sowa miała robioną korektę zębów. ( O Trixi możecie przeczytać na wydarzeniu -> www.facebook.com/events/138730316740411 )

Dokładny opis zabiegów Trixi i Sowy:

Na zdjęciu wyżej widzicie Piksela, który miał mieć robioną korektę zębów, jednak po zajrzeniu do pyszczka okazało się, że dzięki wprowadzeniu odpowiedniej karmy zęby same się starły :) ( O Pikselu możecie przeczytać na wydarzeniu -> www.facebook.com/events/329811547480846 )

Na zdjęciu powyżej widzicie Cala, który miał korygowane zęby. Miał bardzo brzydki przerost M1 żuchwy lewej. ( O Calu możecie przeczytać na wydarzeniu -> www.facebook.com/events/329811547480846 )

Powyżej widzicie Ziomka (koszatniczkę z interwencji Głogowskiej), który miał robioną delikatną korektę zębów trzonowych. ( O Ziomku możecie przeczytać w wydarzeniu -> www.facebook.com/events/168864410351444 )

Powyżej widzicie Imę, która jest aktualnie pod obserwacją w domu tymczasowym. Mamy ogromne podejrzenie ciąży u tej samiczki. Czekamy na rozwiązanie. W dniu dzisiejszym miała robione RTG w związku z poprzednią wizytą, kiedy to w badaniu palpacyjnym w jamie brzusznej wyczuwalny był "rurowaty twór". Na szczęście zdjęcie rentgenowskie wykluczyło jakiekolwiek anomalie. ( O Ime możecie przeczytać na wydarzeniu -> www.facebook.com/events/895129520643335/ )

Dokładny opis wizyty Ziomka, Cala, Piksela oraz Imy:

FAKTURA:

Proszę o pomoc w spłaceniu faktury.

Faktura została wystawiona na fundację Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - VIVA! (VIVA Gryzonie). Pod którą podlega Dom Tymczasowy u Aruru dla Gryzoni.

130 zł  z 130 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

Wpłaty: 5

Lisu - awatar
Lisu
65
Katarzyna Mazur - awatar
Katarzyna Mazur
30
Nika - awatar
Nika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij