Zbiórka Zabiegi koszatniczek z DTuAruru - zdjęcie główne

Zabiegi koszatniczek z DTuAruru

130 zł  z 130 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

Dom Tymczasowy u Aruru dla Gryzoni (www.facebook.pl/DTuAruru) zbiera na spłacenie faktury za zabiegi koszatniczek przebywających w DT - Trixi, Sowy, Ziomka, Cala i Piksela oraz RT Imy.

Powyżej na zdjęciu widzicie Zająca i Sowę. Są to bracia, synowie Kurki (urodzeni w DT u Aruru). Sowa miał robioną korektę ostrych przerostów dośrodkowych zębów trzonowych. ( O Sowie możecie przeczytać na wydarzeniu -> www.facebook.com/events/169688730254390 )

Na tym zdjęciu widzicie Trixi, która tego samego dnia co Sowa miała robioną korektę zębów. ( O Trixi możecie przeczytać na wydarzeniu -> www.facebook.com/events/138730316740411 )

Dokładny opis zabiegów Trixi i Sowy:

Na zdjęciu wyżej widzicie Piksela, który miał mieć robioną korektę zębów, jednak po zajrzeniu do pyszczka okazało się, że dzięki wprowadzeniu odpowiedniej karmy zęby same się starły :) ( O Pikselu możecie przeczytać na wydarzeniu -> www.facebook.com/events/329811547480846 )

Na zdjęciu powyżej widzicie Cala, który miał korygowane zęby. Miał bardzo brzydki przerost M1 żuchwy lewej. ( O Calu możecie przeczytać na wydarzeniu -> www.facebook.com/events/329811547480846 )

Powyżej widzicie Ziomka (koszatniczkę z interwencji Głogowskiej), który miał robioną delikatną korektę zębów trzonowych. ( O Ziomku możecie przeczytać w wydarzeniu -> www.facebook.com/events/168864410351444 )

Powyżej widzicie Imę, która jest aktualnie pod obserwacją w domu tymczasowym. Mamy ogromne podejrzenie ciąży u tej samiczki. Czekamy na rozwiązanie. W dniu dzisiejszym miała robione RTG w związku z poprzednią wizytą, kiedy to w badaniu palpacyjnym w jamie brzusznej wyczuwalny był "rurowaty twór". Na szczęście zdjęcie rentgenowskie wykluczyło jakiekolwiek anomalie. ( O Ime możecie przeczytać na wydarzeniu -> www.facebook.com/events/895129520643335/ )

Dokładny opis wizyty Ziomka, Cala, Piksela oraz Imy:

FAKTURA:

Proszę o pomoc w spłaceniu faktury.

Faktura została wystawiona na fundację Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - VIVA! (VIVA Gryzonie). Pod którą podlega Dom Tymczasowy u Aruru dla Gryzoni.

130 zł  z 130 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

Wpłaty: 5

Lisu - awatar
Lisu
65
Katarzyna Mazur - awatar
Katarzyna Mazur
30
Nika - awatar
Nika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij