Zbiórka Korona Półmaratonów Polskich - miniaturka zdjęcia

Korona Półmaratonów Polskich

Zbiórka Korona Półmaratonów Polskich - zdjęcie główne

Korona Półmaratonów Polskich

0 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Paulina Wróbel - awatar

Paulina Wróbel

Organizator zbiórki

Hej! Mam na imię Paulina i jestem zwykłą dziewczyną z dużymi marzeniami. 😍 

Jeszcze rok temu nikt, by mi nie powiedział, że bieganie stanie się czymś bez czego nie będę wyobrażać sobie życia. Jeszcze kilka miesięcy temu, byłam zmagającą się z depresją, codziennie płaczącą, nieszczęśliwą dziewczyną bez zainteresowań i pasji za to z dużą nadwagą i nadmiarem problemów które wtedy rosły do ogromnych rozmiarów.

Bieganie jest czymś co sprawiło, że wyszłam z depresji, czuję się szczęśliwa. W końcu mam przyjaciół i cieszę się życiem jak normalna młoda kobieta. 

Moim marzeniem jest zdobycie Korony Półmaratonow Polskich w 2019 roku, co niestety wiąże się z wyjazdami i znacznie przekracza mój budżet. Koronę można zdobyć przebiegając pięć z jedenastu wyznaczonych półmaratonow Polskich. Oprócz opłaty startowej niestety w koszta wchodzi dojazd i czasem nocleg. Pomimo znacznego ukrócenia kosztów (pokoje ze znajomymi i wspólne dojazdy) to wciąż jest bardzo duża kwota która uniemożliwia mi spełnienie mojego marzenia. 

W marcu 2019 roku odbędzie się w Gdyni pierwszy półmaraton w którym chciałabym pobiec, jest on dla mnie szczególnie ważny, bo w marcu również minie rok odkąd zaczęłam biegać i tym samym walczyć z depresją. 

Wiem, że mogę liczyć na Wasze wsparcie w każdej formie, trzymanie za mnie kciuków i doping. 💪🏻💪🏻💪🏻


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Paulina Wróbel - awatar

Paulina Wróbel

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij