Zbiórka Wyjazd zespołu Korrigans na ME - zdjęcie główne

Wyjazd zespołu Korrigans na ME

5 790 zł z 77 000 zł (Cel)
Wpłaciły 102 osoby
Zbiórka zakończona
 
Andrea Richter - awatar

Andrea Richter

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo,

Jesteśmy zawodniczkami  zespołu tanecznego Korrigans z Młodzieżowego Domu Kultury w Gdyni

i jest nam niezmiernie miło poinformować, iż otrzymałyśmy kwalifikację na Mistrzostwa Europy Cheerleaders, które odbędą się w Saint Petersburgu w dniach 28-30 czerwca br. Naszą drużynę tworzy 20 dziewcząt w wieku 12 - 16 lat, a startujemy w kategorii Cheer Jazz Junior.    

Zespół od wielu lat zajmuje czołowe miejsca na imprezach ogólnopolskich. Jesteśmy zdobywczyniami Grand Prix Polski Polskiego Stowarzyszenia Cheerleadingu za rok 2018, co jest podsumowaniem startów na turniejach tego cyklu, laureatkami międzynarodowego festiwalu INTER SHOW 2018. W ubiegłe wakacje jako jedyny zespół z Polski brałyśmy udział                           w International Gym Festival “Anna Pollatou” Gymnastics for ALL na greckiej Kefalonii, a w tym roku po raz drugi w karierze otrzymałyśmy szansę reprezentowania Polski i naszej rodzinnej Gdyni na arenie europejskiej. Niestety w zeszłym roku nie mogłyśmy spełnić marzenia o udziale                      w Mistrzostwach, gdyż nie spełniałyśmy wymogu liczebności składu. Reprezentujemy dywizję jazz i minimalna liczba zawodniczek na Mistrzostwa Europy ECU to 18. W tym roku mamy skład dwudziestoosobowy, obroniłyśmy tytuł Mistrzyń Polski z poprzedniego roku, a tym samym otrzymałyśmy kolejny raz nominację na najważniejszą imprezę w Europie.  

Marzeniem każdego sportowca jest reprezentowanie kraju i miasta na zawodach  najwyższej rangi, jednak udział w takiej imprezie związany jest z wysokimi kosztami, które zawodniczki pokrywają samodzielnie. Wstępny koszt wyjazdu dla 22 osób to 77 000 zł w tym około 5 126 zł opłata startowa (233 zł od osoby). 

Zwracamy się do Państwa o wsparcie i pomoc w realizacji marzeń moich oraz moich koleżanek z zespołu Korrigans z Młodzieżowego Domu Kultury. Każda zadeklarowana przez Państwa Firmę pomoc będzie dla nas cenna. W zamian za wsparcie finansowe proponujemy reklamę przez Nasz zespół na czas trwania umowy (od dnia wyjazdu na Mistrzostwa Europy               do 31.12.2019r): 

 • przy wsparciu 200 zł netto:

- pisemne podziękowanie wraz ze zdjęciem zespołu,

 • przy wsparciu 500 zł netto dodatkowo:

- zamieszczenie logo Państwa Firmy w relacji filmowej z udziału w Mistrzostwach Europy publikowanym na stronie Młodzieżowego Domu Kultury w Gdyni na Facebooku,
    *Dla osób prywatnych: pozdrowienia i podziękowania w filmie z mistrzostw

 • przy wsparciu 1 000 zł netto dodatkowo:

- wymienianie Państwa Firmy jako sponsora w informacjach zamieszczanych na stronie Młodzieżowego Domu Kultury w Gdyni na Facebooku,
    *Dla osób prywatnych: pocztówka z Rosji z podziękowaniem 

 • przy wsparciu 2 000 zł netto dodatkowo: 

- umieszczenie logo Państwa Firmy na koszulkach używanych podczas wyjazdów na zawody (zespół posiada 2 komplety koszulek – czarne i czerwone – logo będzie umieszczone na plecach) do końca trwania umowy,
    *Dla osób prywatnych: pocztówka z podziękowaniem i pamiątkę z Rosji

 • przy wsparciu powyżej 3 000 zł netto dodatkowo:

-  umieszczenie logo Państwa Firmy na bluzach, używanych przez zespół podczas wyjazdów na zawody do końca trwania umowy.
     *Dla osób prywatnych: pocztówka z podziękowaniem, pamiątkę z Rosji oraz zdjęcie całej grupy z podpisami zawodniczek

W przypadku chęci wsparcia zespołu Korrigans MDK Gdynia, w celu ustalenia szczegółów dot. reklamy i przygotowania umowy oraz wystawienia FV za reklamę proszę o kontakt z trenerem zespołu Kamilą Hamerską tel. 601-833-074, [email protected]

Osoba zajmująca się zbiórka: Andrea Richter tel. 514-848-645, [email protected] 

Komentarze


 • Dominika - awatar

  Dominika

  13.06.19
  13.06.19

  Powodzenia!

 • Darius Klapp - awatar

  Darius Klapp

  09.06.19
  09.06.19

  Alles Gute Euch und vieeel Erfolg! Pozdrowienia i do zobaczenia w trojmiesicie! God bless!!

 • Jurand - awatar

  Jurand

  01.06.19
  01.06.19

  Powodzenia!

 • Marcin K. - awatar

  Marcin K.

  29.05.19
  29.05.19

  Powodzenia Dziewczyny!!! Trzymamy kciuki za Was!!!

 • Jarosław Wojciech Małecki - awatar

  Jarosław Wojciech Małecki

  27.05.19
  27.05.19

  Gratulacje !!!

5 790 zł z 77 000 zł (Cel)
Wpłaciły 102 osoby
Zbiórka zakończona
 
Andrea Richter - awatar

Andrea Richter

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 102

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Maciej s. - awatar
Maciej s.
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Lucy - awatar
Lucy
100
Dominika - awatar
Dominika
20
ciocia Ania - awatar
ciocia Ania
20
Kris - awatar
Kris
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Darius Klapp - awatar
Darius Klapp
20
Ewa Hamerska - awatar
Ewa Hamerska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij