Zbiórka Renowacja Kościółka w Tłuczani - zdjęcie główne

Renowacja Kościółka w Tłuczani

3 320 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Co roku 1 listopada Społeczny Komitet Ratowania Kościółka organizował na cmentarzu w Tłuczani kwestę, by pozyskać pieniądze na remont zabytkowego Kościółka i renowację jego wyposażenia.

Z powodu trwającej pandemii w tym roku jest to niemożliwe, dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich o dowolne wpłaty. Liczy się każda złotówka.

Nie udałoby się uratować kościółka, któremu kilka lat temu groziło zawalenie, gdyby nie Wasza hojność i szczodrość. Wierzymy, że i tym razem wspomożecie ten szczytny cel.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • SPOŁECZNY KOMITET RATOWANIA KOŚCIÓŁKA W TŁUCZANI - awatar

  SPOŁECZNY KOMITET RATOWANIA KOŚCIÓŁKA W TŁUCZANI

  22.11.2020
  22.11.2020

  Różnicę widać, zrobiliśmy już wiele, ale dużo jest jeszcze do zrobienia. Prosimy o wsparcie.

  Zdjęcie aktualizacji 58 515

3 320 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 48

Markus Opaliński 6 pokolenie rodziny Opalińskich z Tłuczana - awatar
Markus Opaliński 6 pokolenie rodziny Opalińskich z Tłuczana
200
Katarzyna S. - awatar
Katarzyna S.
20
Markus Opalinski - awatar
Markus Opalinski
200
Katarzyna Hebda - awatar
Katarzyna Hebda
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Maja - awatar
Maja
10
Gabriela Stasiak - awatar
Gabriela Stasiak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Stefania M. - awatar
Stefania M.
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij