Zbiórka Renowacja Kościółka w Tłuczani - zdjęcie główne

Renowacja Kościółka w Tłuczani

4 405 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby

Od 2009 roku w Tłuczani działa Społeczny Komitet Ratowania Kościółka. Naszym głównym celem jest rewitalizacja zabytkowej drewnianej świątyni, która istnieje od 1664 roku. Była już w bardzo złym stanie, groziło jej zawalenie. Pięknieje z dnia na dzień dzięki zaangażowaniu członków Komitetu i wsparciu finansowemu wielu dobrych ludzi.

Zrobiono już bardzo wiele, ale wciąż dużo jest do zrobienia. Prosimy więc o wsparcie każdego, kto chce i może pomóc nam w realizacji tego szczytnego celu.

Całkowity koszt wykonanych do tej pory prac (stan na grudzień 2021 r.) to 1.312.549,14 zł.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wspierają nasze dzieło. Każda kwota - i ta najmniejsza, i największa - jest dla nas ważna i godna wdzięczności.

Pozdrawiamy i życzymy zdrowia, szczęścia i siły, by przetrwać ten trudny dla nas wszystkich czas.


Aktualizacje


 • SPOŁECZNY KOMITET RATOWANIA KOŚCIÓŁKA W TŁUCZANI - awatar

  SPOŁECZNY KOMITET RATOWANIA KOŚCIÓŁKA W TŁUCZANI

  22.11.2020
  22.11.2020

  Różnicę widać, zrobiliśmy już wiele, ale dużo jest jeszcze do zrobienia. Prosimy o wsparcie.

  Zdjęcie aktualizacji 58 515

4 405 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby

Wpłaty: 53

Rod. Markus Opalinski - awatar
Rod. Markus Opalinski
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
180
Odnowić kościół i ku pamięci moich przodków - awatar
Odnowić kościół i ku pamięci moich przodków
600
Markus Opaliński 6 pokolenie rodziny Opalińskich z Tłuczana - awatar
Markus Opaliński 6 pokolenie rodziny Opalińskich z Tłuczana
200
Katarzyna S. - awatar
Katarzyna S.
20
Markus Opalinski - awatar
Markus Opalinski
200
Katarzyna Hebda - awatar
Katarzyna Hebda
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij