Zbiórka Cesarskie cięcie koszatniczki - zdjęcie główne

Cesarskie cięcie koszatniczki

276 zł  z 274 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Wrocławski dom tymczasowy "Koszatniczkowy Dom Tymczasowy u Kociary" zbiera na spłatę faktur za badania prenatalne i zabieg cesarskiego cięcia koszatniczki Kate.

Kate

Ciężarna Kate trafiła pod opiekę Koszatniczkowego Domu Tymczasowego "u Kociary" 27.01.2019 r. wraz z ojcem maluchów Williamem.

Koszatniczki wcześniej przebywały pod opieką TOZ Katowice od listopada. 

Kate trafiła do domu tymczasowego w zaawansowanej ciąży. Od pierwszego dnia w domu tymczasowym były widoczne ruchy płodów, a koszatniczka coraz bardziej przybierała na wadze. W związku z brakiem akcji porodowej 11.02.2019 wykonaliśmy badanie USG i RTG. Badania pokazały, że płody żyją i rozwijają się. 

Następne badanie RTG zostało zaplanowane na 21.02.2019. Podczas badania zmierzono płody, które okazały się zbyt duże, żeby przejść samodzielnie przez kanał rodny samicy.

Tego samego dnia wykonano zabieg cesarskiego cięcia. Wszystkie młode oraz matka przeżyły zabieg. Urodziło się 6 młodych koszatniczek - 3 samce i 3 samiczki. Koszatniczka Kate została poddana również zabiegowi ovariohisterectomii. 

Zanim młoda mama doszła do siebie po zabiegu maluszki wymagały dokarmiania ręcznego.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Faktury:

Faktura za wizytę kontrolną i badanie RTG została wystawiona na kwotę 30 zł.

Faktura za zabieg cięcia cesarskiego z ovariohisterectomią została z wystawiona na kwotę 243,99zł.

Łącznie kwota do spłaty wynosi 273,99zł.

Bardzo prosimy o pomoc w spłacie faktur prowadzenie ciąży podopiecznej Koszatniczkowego Domu Tymczasowego "u Kociary".

Pamiętajcie, ze gdyby nie Wasze wsparcie nie moglibyśmy pomagać tak skutecznie jak do tej pory!

Bez WAS nie było by VIVA Gryzonie!


------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl


Komentarze


  • Emilia Q - awatar

    Emilia Q

    01.03.2019
    01.03.2019

    Rosnijcie zdrowo maluchy i żebyście znalazly jak najlepszy domek :) no i oczywiscie zdrowka dla mamusi :)

276 zł  z 274 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Monika - awatar
Monika
18
Monika Sela - awatar
Monika Sela
20
Emilia Q - awatar
Emilia Q
10
Gregory M - awatar
Gregory M
20
Aneta - awatar
Aneta
20
Ewa Kownacka - awatar
Ewa Kownacka
20
Milena - awatar
Milena
10
Abramowicz - awatar
Abramowicz
5
Natalia Boltryk - awatar
Natalia Boltryk
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij