Zbiórka Głogowiaki u Kociary - zdjęcie główne

Głogowiaki u Kociary

100 zł  z 100 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba

Wrocławski dom tymczasowy zbiera na spłatę faktur za wizyty weterynaryjne oraz leki dla koszatniczek.

Jarmuż, Axel i Olaf przebywają w Koszatniczkowym Domu Tymczasowym "u Kociary" (www.facebook.com/koszatniczki.u.kociary).


Historia: Jarmuż, Axel i Olaf pochodzą z głośnej interwencji głogowskiej, w której odebrano 207 koszatniczek. Ich historia nie miała by swojego początku, gdyby nie bardzo nieodpowiedzialna osoba, która do swojego samca dobrała samiczkę, następnie nie rozdzieliła pierwszego (i każdego kolejnego miotu) wg płci. W ten sposób ilość koszatniczek osiągnęła krytyczny poziom 207 sztuk. Rodzeństwo mnożyło się między sobą, rodzice z dziećmi, dziadkowie z wnukami. Mieszkały w bardzo małych klateczkach w bardzo dużych stadach.


1. Axel i Olaf

U Axela zdiagnozowaliśmy zapalenie płuc, a Olaf troszkę poświstuje, ale nic złego się nie dzieje. Aktualnie są w trakcie leczenia.


2. Jamuż

Jarmuż miał przeprowadzoną korektę zębów. Nasza wolontariuszka musiała smarować mu pyszczek maścią oraz podawać leki przeciw zapalne. Aktualnie, po dwóch miesiącach jedzenia tylko papek, Jarmuż cieszy się z jedzenia twardszych pyszności.


------------------------------------------------------------------------------------------------

Prosimy o pomoc w spłacie faktur!

+ faktura wystawiona na kwotę 40 zł (za korektę zębów Jarmuża), której niestety aktualnie fizycznie nie posiadamy.


Łącznie faktury zostały wystawione na kwotę 95,99 zł.
Bardzo prosimy o pomoc w spłacie tych faktur.


------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj również inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl

100 zł  z 100 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba

Wpłaty: 1

Krzysztof Suskiewicz - awatar
Krzysztof Suskiewicz
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij