Zbiórka Koszatniczki z DTuAruru - zdjęcie główne

Koszatniczki z DTuAruru

200 zł  z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób

Gdański dom tymczasowy zbiera na spłatę faktury za wizytę kontrolną sześciu koszatniczek oraz zdjęcia RTG trzech koszatniczek.

Koszatniczki przebywają w Domu Tymczasowym u Aruru dla Gryzoni (www.facebook.pl/DTuAruru).


1. Homer, Jasper, Lois, Lenny, Nelson i Stiwie (Animowana Rodzinka)

Historia Animowanej Rodzinki:
"Animowana Rodzinka" trafiła do DTuAruru z ogłoszenia OLX, u poprzedniej właścicielki zostały dwie koszatniczki (matka i córka) z tej rodziny. Sklep zoologiczny sprzedał dwie koszatniczki - zarzekając się, że są jednej płci. Po 1,5 miesiąca od zakupu samiczka urodziła pierwszy miot (z którego jest Jasper, starszy syn). Właścicielka wiedząc, że samiczka została zapłodniona w sklepie zoologicznym nie rozdzieliła koszatniczek (cały czas w przekonaniu, że posiada dwie tej samej płci). Niestety po kolejnych 3 miesiącach od pierwszego porodu pojawił się następny miot (z którego są Lois [samiczka], Nelson, Lenny i Stiwie). Homer (ojciec całej gromadki) został natychmiastowo odseparowany od samiczki.
Aktualnie wszystkie koszatniczki z tej rodzinki szukają swoich domów stałych!

Wizyta weterynaryjna:
06.03.2018 obyła się pierwsza wizyta kontrolna całej rodzinki. Koszatniczki zostały zbadane pod kątem pasożytów zewnętrznych oraz wewnętrznych, brzuszki zbadano palpacyjnie, osłuchano. Zwierzaki są zdrowe. Jedyna anomalia została odkryta u Homera - nasilony szmer nad górnymi drogami oddechowymi oraz delikatny przerost zębów górnej, prawej strony szczęki (od razu wykonano korektę).


O Animowanej Rodzince możecie przeczytać na wydarzeniu -> www.facebook.com/events/169834463659447


2. Milka

Historia:
Milka była wykorzystywana do produkowania kolejnych koszatniczek w pseudohodowli. Została z niej odebrana razem z dwoma samcami, z którymi przebywała w jednej klatce.

Milka miała robione zdjęcie RTG, które wykazało znaczną anomalię w odcinku piersiowym kręgosłupa. Jest to stary uraz, który już się zagoił. Milka miała przetrącony kręgosłup, podejrzewamy, że uraz pojawił się w wyniku obrony własnej Milki przed dwoma samcami lub/i z winy człowieka.
Na szczęście Milka nie pokazuje, żeby coś ją bolało. Mamy nadzieję, że na starość nie pojawi się ból czy też inne problemy związane z tym skrzywieniem.


O Milce możecie przeczytać na wydarzeniu -> www.facebook.com/events/126876357957851


3. Irmina i Skaza

Historia:
Irmina i Skaza pochodzą z interwencji Głogowskiej, z której odebrano 207 koszatniczek. Cały armagedon rozpoczął się od jednej parki, następnie rozmnażało się między sobą rodzeństwo, ojciec z córką, babcia z wnukiem itp. itd.
Irmina i Skaza ze względu na swój stan zdrowia przebywają w DTuAruru na stałe.

Irmina:

Skaza:

Irmina i Skaza miały robione zdjęcia RTG, aby wykryć, która z koszatniczek, ze stada wydaje świst podczas zasypiania. U Irminy zauważono zagęszczenie w tylnych płatach płuc, u Skazy niewielkie zagęszczenie.
Obydwie koszatniczki dostały wskazanie na inhalację z antybiotykiem.
Niedługo czekają nas kolejne kontrole.


Więcej o Skazie możecie przeczytać na wydarzeniu -> www.facebook.com/events/323260388085584

Więcej o Irminie możecie przeczytać na wydarzeniu -> www.facebook.com/events/222911871574161


---------------------------------------------------------------


Prosimy o pomoc w spłacie faktury.

Faktura została wystawiona na kwotę 200 zł.


Pamiętajcie, że istniejemy i pomagamy tylko dzięki Waszemu wsparciu.
Bez Was nie było by VIVA Gryzonie!

------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl

Aktualizacje


 • Viva Gryzonie - awatar

  Viva Gryzonie

  08.04.2018
  08.04.2018

  Koszatniczki bardzo dziękują za pomoc w uzbieraniu 100% kwoty do spłaty zadłużenia u weterynarza! Jesteście najlepsi!

  Zdjęcie aktualizacji 13 877

Komentarze


 • Grzegorz - awatar

  Grzegorz

  29.03.2018
  29.03.2018

  powodzenia w szybkiej zbiórce pozdrawiam

  • Viva Gryzonie - awatar

   Viva Gryzonie - Organizator zbiórki

   08.04.2018
   08.04.2018

   Bardzo dziękujemy za dorzucenie cegiełki do naszej zbiórki!

200 zł  z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
65
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Monia - awatar
Monia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Grzegorz - awatar
Grzegorz
10
Katarzyna Mazur - awatar
Katarzyna Mazur
50
Aneta - awatar
Aneta
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij