Zbiórka Zbieramy na nowy pojazd - zdjęcie główne

Zbieramy na nowy pojazd

15 000 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 212 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

29.12.2021r

------------------------------------------------------------------------------------------

Jako stowarzyszenie zajmujemy się pomocą zwierzętom, głównie kotom, z Bielska-Białej i okolic.  Do naszej działalności niezbędny jest sprawny samochód. Głównym pojazdem jaki "pracuje" na rzecz kotów w stowarzyszeniu jest prywatny samochód naszej prezes Iwi.

Tym autem wożone są koty do lecznic, na kontrole, na adopcje, do sterylizacji, nim wożone są karmy, żwirek, budki dla kotów wolno żyjących i wszelkie inne rzeczy potrzebne do naszej działalności.

Niestety pojazd ten już jest bardzo wyeksploatowany, jeździ po kilkadziesiąt tysięcy km rocznie dla kotów i coraz częściej zdarzają mu się poważne awarie. Co się uda coś naprawić, to coś innego się psuje.  Nieuchronnie zbliża się czas, kiedy kolejna awaria może być już tą ostatnią. 

Niedawno prowadziliśmy zbiórkę na potrzeby stowarzyszenia. Uzyskana kwota, po opłaceniu najpilniejszych zobowiązań w lecznicach, pozwala nam realnie myśleć o możliwości zakupu nowego pojazdu.  Zgodnie z głosami, jakie pojawiły się w naszych mediach społecznościowych, zachęcających nas do dalszej zbierania, postanowiliśmy założyć jeszcze jedną zbiórkę . Chcemy dozbierać jeszcze trochę pieniędzy, aby zakupiony samochód  był w dobrym stanie i mógł długo i dobrze służyć kotom.

Dlatego jeszcze raz prosimy Was o pomoc w zebraniu brakującej sumy do zakupu samochodu.  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.03.2022
  30.03.2022

  MÓJ PRZYJACIEL ZOSTAŁ SKAZANY NA UMIERANIE. BŁAGAM, PROSZE O POMOC. NAWET NIE MAM NA JUTRZEJSZĄ WIZYTĘ U WETERYNARZA. https://pomagam.pl/p3kcnw

 • Freeq - awatar

  Freeq

  11.02.2022
  11.02.2022

  Na kotełki <3

 • Beticana + rzęsy - awatar

  Beticana + rzęsy

  02.02.2022
  02.02.2022

  Dzięki Oli Kot trafiłam na tą zbiórkę :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.02.2022
  01.02.2022

  Dzięki za wszystko co robicie! <3

 • Powodzenia - awatar

  Powodzenia

  28.12.2021
  28.12.2021

  Kotełki górą!

15 000 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 212 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 212

JarekR - awatar
JarekR
146
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Alicja - awatar
Alicja
100
Maggie - awatar
Maggie
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Helena Kalf - awatar
Helena Kalf
35

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij