Zbiórka Na leczenie i operację Franka - zdjęcie główne

Na leczenie i operację Franka

3 280 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 109 osób
Krzysiek Bytom - awatar

Krzysiek Bytom

Organizator zbiórki

Franek ma 3 lata i 10 miesięcy.  Choroba przyszła nagle, zaczęło się od zwyczajnego braku apetytu, apatii i problemów z oddychaniem. Co dolega Frankowi? W jego klatce piersiowej, a konkretnie w opłucnej, zbiera się mleczno-różowy płyn. Chłonka, która "zatapia" mu płuca. Prawy płat płucny jest mocno przez ten płyn ściśnięty, ma niedodmę. Lewy jeszcze się trzyma, ale kot i tak pompuje powietrze tłocznią brzuszną. 

Od 3 tygodni "koczujemy" u weterynarzy. Wykonaliśmy już szereg badań, żeby dowiedzieć się i znaleźć przyczynę. Morfologia (2x), posiewy płynu (3x), ukg, echo serca, kilka razy rtg, kilka razy usg. Trzy razy ściągaliśmy już z opłucnej płyn, tak, żeby Franek mógł swobodnie oddychać. Kilka razy byliśmy w komorze tlenowej, żeby spróbować udrożnić płuca...

Do tej pory wykluczyliśmy FIPa, białaczkę, nowotwora, koci hiv, problemy kardiologiczne czy ropień. Niestety kot nadal prawie nie je i chudnie, a płyn wciąż się zbiera. Nasza pani doktor, która obecnie prowadzi Franka, podejrzewa chłonkopiersie. Albo powstałe na skutek jakiegoś urazu, albo idiopatyczne, wrodzone. Nie da się tego stwierdzić bez kolejnej diagnostyki- należy wykonać TK z kontrastem naczyń a w ostateczności, jesli wykluczymy wadę wrodzoną, zabieg operacyjny, tak, aby podwiązać pęknięte naczynie z którego się sączy chłonka.

Niestety, są to drogie zabiegi, a nasz budżet domowy został już do tej pory mocno obciążony i nadszarpnięty. Żeby dalej walczyć o Franka, bo wierzę, że jest wciąż nadzieja, potrzebuję wsparcia finansowego. Każda złotówka jest na wagę życia. Życia Franka. Za każdą, będziemy z Frankiem bardzo wdzięczni. Jeśli chcecie powalczyć o niego ze mną, proszę o wpłaty. Razem pokonamy tę chorobę!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.06.18
  10.06.18

  Powodzenia!!!

 • Monika - awatar

  Monika

  10.06.18
  10.06.18

  Walczmy razem dla Franka

 • Monika - awatar

  Monika

  10.06.18
  10.06.18

  Oby się udało, powodzenia!

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  10.06.18
  10.06.18

  Trzymam mocno kciuki kociu żebyś szybko wyzdrowiał ❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.06.18
  10.06.18

  Zdrówka Franiu 😁

3 280 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 109 osób
Krzysiek Bytom - awatar

Krzysiek Bytom

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 109

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Teresa - awatar
Teresa
50
Magdalena Schreiber - awatar
Magdalena Schreiber
50
Aneta Moryń - awatar
Aneta Moryń
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
PIOTR kot - awatar
PIOTR kot
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Urszula kocia mama Henryka :) - awatar
Urszula kocia mama Henryka :)
12
wszyscy kochamy koty - awatar
wszyscy kochamy koty
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij