Zbiórka Na leczenie i operację Franka - zdjęcie główne

Na leczenie i operację Franka

3 280 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 109 osób
Krzysiek Bytom - awatar

Krzysiek Bytom

Organizator zbiórki

Franek ma 3 lata i 10 miesięcy.  Choroba przyszła nagle, zaczęło się od zwyczajnego braku apetytu, apatii i problemów z oddychaniem. Co dolega Frankowi? W jego klatce piersiowej, a konkretnie w opłucnej, zbiera się mleczno-różowy płyn. Chłonka, która "zatapia" mu płuca. Prawy płat płucny jest mocno przez ten płyn ściśnięty, ma niedodmę. Lewy jeszcze się trzyma, ale kot i tak pompuje powietrze tłocznią brzuszną. 

Od 3 tygodni "koczujemy" u weterynarzy. Wykonaliśmy już szereg badań, żeby dowiedzieć się i znaleźć przyczynę. Morfologia (2x), posiewy płynu (3x), ukg, echo serca, kilka razy rtg, kilka razy usg. Trzy razy ściągaliśmy już z opłucnej płyn, tak, żeby Franek mógł swobodnie oddychać. Kilka razy byliśmy w komorze tlenowej, żeby spróbować udrożnić płuca...

Do tej pory wykluczyliśmy FIPa, białaczkę, nowotwora, koci hiv, problemy kardiologiczne czy ropień. Niestety kot nadal prawie nie je i chudnie, a płyn wciąż się zbiera. Nasza pani doktor, która obecnie prowadzi Franka, podejrzewa chłonkopiersie. Albo powstałe na skutek jakiegoś urazu, albo idiopatyczne, wrodzone. Nie da się tego stwierdzić bez kolejnej diagnostyki- należy wykonać TK z kontrastem naczyń a w ostateczności, jesli wykluczymy wadę wrodzoną, zabieg operacyjny, tak, aby podwiązać pęknięte naczynie z którego się sączy chłonka.

Niestety, są to drogie zabiegi, a nasz budżet domowy został już do tej pory mocno obciążony i nadszarpnięty. Żeby dalej walczyć o Franka, bo wierzę, że jest wciąż nadzieja, potrzebuję wsparcia finansowego. Każda złotówka jest na wagę życia. Życia Franka. Za każdą, będziemy z Frankiem bardzo wdzięczni. Jeśli chcecie powalczyć o niego ze mną, proszę o wpłaty. Razem pokonamy tę chorobę!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.06.2018
  10.06.2018

  Powodzenia!!!

 • Monika - awatar

  Monika

  10.06.2018
  10.06.2018

  Walczmy razem dla Franka

 • Monika - awatar

  Monika

  10.06.2018
  10.06.2018

  Oby się udało, powodzenia!

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  10.06.2018
  10.06.2018

  Trzymam mocno kciuki kociu żebyś szybko wyzdrowiał ❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.06.2018
  10.06.2018

  Zdrówka Franiu 😁

3 280 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 109 osób
Krzysiek Bytom - awatar

Krzysiek Bytom

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 109

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Teresa - awatar
Teresa
50
Magdalena Schreiber - awatar
Magdalena Schreiber
50
Aneta Moryń - awatar
Aneta Moryń
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
PIOTR kot - awatar
PIOTR kot
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Urszula kocia mama Henryka :) - awatar
Urszula kocia mama Henryka :)
12
wszyscy kochamy koty - awatar
wszyscy kochamy koty
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij