Zbiórka Gostek - dwie łapy do operacji. - zdjęcie główne

Gostek - dwie łapy do operacji.

2 199 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 73 osoby

25. 08. 2017.
Kiedy mały, trzymiesięczny kociak napotyka na trasie swojej wędrówki ruchliwą jezdnię, to nie może skończyć się dobrze. I dla wędrującego Gostka skutki były opłakane.

Zdjęty z szosy przez przygodnego kierowcę i zaniesiony do najbliższego gabinetu, trafił następnie pod naszą opiekę. Kociak ma złamane obie tylne łapy. W prawej trzeba usunąć główkę kości udowej, w lewej zespolić kość udową przy stawie kolanowym. Każda z tych operacji osobno jest skomplikowana i kosztowna, zaś Gostka czekają obie, a po nich długotrwała rekonwalescencja i rehabilitacja. Na szczęście, jak na razie nic nie wskazuje na uraz kręgosłupa. 

Zbiórka ma na celu zgromadzenie funduszy potrzebnych na opłacenie zabiegów obu łap, kosztów rekonwalescencji, rehabilitacji i utrzymania kolejnego podopiecznego Kociego Hospicjum.

W tej chwili Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych ma pod opieką stacjonarną 69 kotów. Niemal każdego dnia przyjmujemy zgłoszenia o kotach powypadkowych i wymagających pomocy - pomóżcie nam zapewnić im odpowiednią opiekę. 

Agn

Komentarze


 • Kasia - awatar

  Kasia

  31.08.17
  31.08.17

  Zdrowiej chłopaku!

 • Magda - awatar

  Magda

  29.08.17
  29.08.17

  Powodzenia:)

  • Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych - awatar

   Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych - Organizator zbiórki

   30.08.17
   30.08.17

   <3

2 199 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 73 osoby

Wpłaty: 73

Goska - awatar
Goska
10
Agnieszka J. - awatar
Agnieszka J.
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Samanta Zarebska - awatar
Samanta Zarebska
25
EwaJ - awatar
EwaJ
20
Marcin Zawadzki - awatar
Marcin Zawadzki
50
Marzena - awatar
Marzena
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna - awatar
Anna
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij