Zbiórka Gostek - dwie łapy do operacji. - zdjęcie główne

Gostek - dwie łapy do operacji.

2 199 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 73 osoby

25. 08. 2017.
Kiedy mały, trzymiesięczny kociak napotyka na trasie swojej wędrówki ruchliwą jezdnię, to nie może skończyć się dobrze. I dla wędrującego Gostka skutki były opłakane.

Zdjęty z szosy przez przygodnego kierowcę i zaniesiony do najbliższego gabinetu, trafił następnie pod naszą opiekę. Kociak ma złamane obie tylne łapy. W prawej trzeba usunąć główkę kości udowej, w lewej zespolić kość udową przy stawie kolanowym. Każda z tych operacji osobno jest skomplikowana i kosztowna, zaś Gostka czekają obie, a po nich długotrwała rekonwalescencja i rehabilitacja. Na szczęście, jak na razie nic nie wskazuje na uraz kręgosłupa. 

Zbiórka ma na celu zgromadzenie funduszy potrzebnych na opłacenie zabiegów obu łap, kosztów rekonwalescencji, rehabilitacji i utrzymania kolejnego podopiecznego Kociego Hospicjum.

W tej chwili Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych ma pod opieką stacjonarną 69 kotów. Niemal każdego dnia przyjmujemy zgłoszenia o kotach powypadkowych i wymagających pomocy - pomóżcie nam zapewnić im odpowiednią opiekę. 

Agn

Komentarze


 • Kasia - awatar

  Kasia

  31.08.2017
  31.08.2017

  Zdrowiej chłopaku!

 • Magda - awatar

  Magda

  29.08.2017
  29.08.2017

  Powodzenia:)

  • Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych - awatar

   Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych - Organizator zbiórki

   30.08.2017
   30.08.2017

   <3

2 199 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 73 osoby

Wpłaty: 73

Goska - awatar
Goska
10
Agnieszka J. - awatar
Agnieszka J.
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Samanta Zarebska - awatar
Samanta Zarebska
25
EwaJ - awatar
EwaJ
20
Marcin Zawadzki - awatar
Marcin Zawadzki
50
Marzena - awatar
Marzena
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna - awatar
Anna
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij