Zbiórka Gostek - dwie łapy do operacji. - zdjęcie główne

Gostek - dwie łapy do operacji.

2 199 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 73 osoby

25. 08. 2017.
Kiedy mały, trzymiesięczny kociak napotyka na trasie swojej wędrówki ruchliwą jezdnię, to nie może skończyć się dobrze. I dla wędrującego Gostka skutki były opłakane.

Zdjęty z szosy przez przygodnego kierowcę i zaniesiony do najbliższego gabinetu, trafił następnie pod naszą opiekę. Kociak ma złamane obie tylne łapy. W prawej trzeba usunąć główkę kości udowej, w lewej zespolić kość udową przy stawie kolanowym. Każda z tych operacji osobno jest skomplikowana i kosztowna, zaś Gostka czekają obie, a po nich długotrwała rekonwalescencja i rehabilitacja. Na szczęście, jak na razie nic nie wskazuje na uraz kręgosłupa. 

Zbiórka ma na celu zgromadzenie funduszy potrzebnych na opłacenie zabiegów obu łap, kosztów rekonwalescencji, rehabilitacji i utrzymania kolejnego podopiecznego Kociego Hospicjum.

W tej chwili Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych ma pod opieką stacjonarną 69 kotów. Niemal każdego dnia przyjmujemy zgłoszenia o kotach powypadkowych i wymagających pomocy - pomóżcie nam zapewnić im odpowiednią opiekę. 

Agn

Komentarze


 • Kasia - awatar

  Kasia

  31.08.2017
  31.08.2017

  Zdrowiej chłopaku!

 • Magda - awatar

  Magda

  29.08.2017
  29.08.2017

  Powodzenia:)

  • Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych - awatar

   Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych - Organizator zbiórki

   30.08.2017
   30.08.2017

   <3

2 199 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 73 osoby

Wpłaty: 73

Goska - awatar
Goska
10
Agnieszka J. - awatar
Agnieszka J.
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Samanta Zarebska - awatar
Samanta Zarebska
25
EwaJ - awatar
EwaJ
20
Marcin Zawadzki - awatar
Marcin Zawadzki
50
Marzena - awatar
Marzena
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna - awatar
Anna
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij