Zbiórka Kotka Tosia - ratunek dla łapki - zdjęcie główne

Kotka Tosia - ratunek dla łapki

1 804 zł z 2 200 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Miłosz Zaremba - awatar

Miłosz Zaremba

Organizator zbiórki

Kochani, 

potrzebuję Waszego wsparcia, aby pomóc kotce Tosi, która uszkodziła sobie dzisiaj tylną łapkę. 

Tosia jest półtorarocznym kotkiem, bardzo żywiołowym, pełnym optymizmu, radości, zaufania i miłości. Uwielbia się bawić i dokazywać ze swoją przyjaciółką Sagą - pieskiem. 

Czasem wystarczy tylko chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe. Spalony garnek, dym w całym mieszkaniu, uchylone okno i lot ptaka, który zaowocował szybkim skokiem i upadkiem z drugiego piętra...

"Szczęście w nieszczęściu" - urazów wewnętrznych brak, ale tylna łapka została uszkodzona znacznie bardziej, niż mogłam przypuszczać. 

Tosię czeka operacja składania łapki i założenia drutów usztywniających, której koszt został wyceniony na 1500 zł. Wraz z leczeniem, zdjęciami RTG, lekami i kontrolami, finalny koszt leczenia opiewa na 2200 zł. 

Niestety na obecną chwilę nie dysponuję takimi pieniędzmi. Początek miesiąca zapowiada koszty czynszu i rachunków, a wstępne badania, leki i rezonans zostały pokryte z oszczędności. 

Operacja jest zaplanowana już na najbliższy wtorek (3.12).

Alternatywą dla tej operacji jest amputacja uszkodzonej łapki, a tej myśli nie jestem w stanie do siebie nawet dopuszczać...

Bardzo proszę Was o wsparcie dla Tosi. Nieuwaga człowieka i spalony garnek nie mogą jej pozbawił jednej z łapek i radości życia. 


*zbiórka organizowana jest dla sąsiadki, która samotnie opiekuje się Tosią i Sagą. 

*Update

Odebraliśmy Tosię z lecznicy i wróciła już do swojej przyjaciółki i ciepłego domku. Nóżka jest usztywniona, a Tosia w kołnierzu. Do wtorku będzie pod stałą opieką właścicielki i sąsiadów, aby nie brykała nadto.

Data zabiegu ustalona jest na wtorek. 

Dziękujemy za Waszą pomoc i wsparcie! 


Komentarze


  • Iwan Printer - awatar

    Iwan Printer

    08.12.19
    08.12.19

    Powodzenia mały Koteczku ❤️

1 804 zł z 2 200 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Miłosz Zaremba - awatar

Miłosz Zaremba

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 58

Iwan Printer - awatar
Iwan Printer
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ju Kł - awatar
Ju Kł
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij