Zbiórka Nowy piec oraz karma dla kotów - zdjęcie główne

Nowy piec oraz karma dla kotów

196 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Klaudia Janiszewska - awatar

Klaudia Janiszewska

Organizator zbiórki

Pani Ania mieszkająca w gminie Chojna jest niesamowicie ciepłą, empatyczną i wspaniałą osobą. Swoje życie poświęciła zwierzętom obok których cierpienia nie potrafi przejść obojętnie. Szczególną miłością darzy koty, chociaż pod jej opieką znalazło się już również wiele psów a nawet sarna czy ostatnio małe wiewiórki. Sama Pani Ania żyje w bardzo skromnych warunkach jednak nigdy się nie skarży a jeżeli prosi o pomoc to jedynie dla swoich kotów. Obecnie pod jej opieką znajduje się około 27 kotów, jednak jak sama mówi nie jest w stanie dokladnie ich policzyć gdyż niestety okoliczni mieszkańcy wiedząc o jej dobrym sercu często podrzucają jej kolejne. Wszystkie koty są jednak bardzo zadbane i wysterylizowane. Koszt karmy na jednego kota miesiecznie to około 40 zł a powyższa zbiórka ma na celu zakup zapasu, który powinien starczyć na około 3 miesiące. Dotąd karma pochodziła od darczyńców czy przez zbiórki organizowane przez pania Anie jednak z wiekiem coraz cięzej Pani Ani cos zebrać a i ludzie coraz mniej wysyłają.

Inną pilną potrzebą jest zakup nowego pieca , gdyż stary odmawia już posłuszeństwa. Koszt z wysyłką takiego pieca to 1509,00 zł.

Prosimy o wsparcie kociaków Pani Ani:)

Aktualności


 • Klaudia Janiszewska - awatar

  Klaudia Janiszewska

  16.01.19
  16.01.19

  Stary piec:(

  Zdjęcie aktualności 24 463

196 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Klaudia Janiszewska - awatar

Klaudia Janiszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Barbara. K - awatar
Barbara. K
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aldona Kreft - awatar
Aldona Kreft
20
Sadowska - awatar
Sadowska
100
Barbara G. Karlsson - awatar
Barbara G. Karlsson
20
Anna Rebela Magdalena - awatar
Anna Rebela Magdalena
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 31 maja zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij