Zbiórka Kotki z suszarni i działek - zdjęcie główne

Kotki z suszarni i działek

2 965 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 87 osób

Jest źle... I to nawet bardzo... Często myślimy, że już gorzej być nie może. A jednak. Życie wszystko zweryfikowało  i mamy kolejną wyliczankę.

 Zgłoszenie kolejnych siedmiu kotów, w tym dwóch ciężarnych. Dobra wiadomość to taka, że obie ciężarne  i dwa  chore kocurki są  już złapane, ale  na tym te dobre informacje się kończą.  Musimy złapać kolejne trzy.   Potrzebujemy dla nich karmy, leków a przede wszystkim KASTRACJI NA CITO. Zabieg pomoże zapobiegać bezdomności wśród niechcianych Futerek.  W miejscu gdzie ciężarne koty muszą walczyć o pożywienie w postaci chleba moczonego w wodzie, nie ma prawa urodzić się żadne kocie dziecko....

 Błagamy, zmieńmy razem  ich los.

 Los, który już i tak zafundował im wystarczającą ilość cierpienia, głodu i chłodu.

Bez naszej wspólnej pomocy ich  życie nie ma szansy się zmienić.

Prosimy, pomóżcie nam im pomóc ❤PODZIEKOWANIA :)

12.05.18

Wsłasnie rozpakowalismy przesyłkę ;) bardzo dziekujemy za pomoc :*

bez Was kotki by głodowały. Jestecie Wspaniali :*<3

21.05.18 

Brak  mi słów by wyrazić naszą wdzieczność. Dzięki Wam z dwóch zbórek kupiliśmy karmę prosto  od producenta :) 

Aktualizacje


 • Bolesławieckie Koty - awatar

  Bolesławieckie Koty

  21.05.18
  21.05.18

  Kochani ❤ pieknie dziękujemy za każdy datek wpłacony na rzecz Boleslawieckich Kotów. Część funduszy została przeznaczona na leczenie naszych kochanych bezdomniaków, a za resztę kupiliśmy karmę dla Futerek. Teraz brzuszki przez jakiś czas już nie będą puste. Nas - karmicielek - jest kilka, a niczyjaków wciąż przybywa. W domach tymczasowych czekają na swoje domy stałe, a my apelujemy gorąco o NIE rozmnażanie domowych pupili. Kastracja to podstawa zapobieganiu bezdomności. Dzięki Waszej ❤ pomocy syte będą: 10 futerek w domu tymczasowym Pani, ktora chce pozostać anonimowa 🙂 około 20 bezdomniakow,ktore dokarmiają Panie Karmicielki w Szczytnicy około 15 bezdomniaków dokarmianych w Tomaszowie. 5 bezdomniaków w Bolesławcu oraz 9, ktore żyją jako wiejskie koty w Suszkach 7 kotów na działkach w Trzebieniu 4 kotów na działkach nad Bobrem oraz kilku na Kosciuszki i w naszych dwóch domach- azylach dla bezdomniaków okolo 30 🙂

  Zdjęcie aktualizacji 15 438

Komentarze


 • Marta Błaszczyk - awatar

  Marta Błaszczyk

  24.06.18
  24.06.18

  Na leczenie...

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.06.18
  04.06.18

  Grosik na paliwo.

 • Krzysiek - awatar

  Krzysiek

  30.04.18
  30.04.18

  Kawał dobrej roboty 👍🏻

 • Anna Po - awatar

  Anna Po

  12.04.18
  12.04.18

  Powodzenia:)

 • Justyna - awatar

  Justyna

  11.04.18
  11.04.18

  Pomagamy!!! Xxx

2 965 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 87 osób

Wpłaty: 87

Ewka - awatar
Ewka
50
Marta Błaszczyk - awatar
Marta Błaszczyk
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kociara - awatar
Kociara
10
:) :) - awatar
:) :)
50
Adriana - awatar
Adriana
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Myszunia17 - awatar
Myszunia17
50
Renata L - awatar
Renata L
300
Hugo - awatar
Hugo
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij