Zbiórka Skatowany Nikodem - zdjęcie główne

Skatowany Nikodem

675 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
La Fauna Interwencje - awatar

La Fauna Interwencje

Organizator zbiórki

Skatowany kocur


Teraz nazywa się Nikodem, jest młodym, domowym kocurem. Wszystko wskazuje na to, że został skopany, albo zbity. Żyje bo znalazła się osoba, która nas zaalarmowała. Najpierw próbowała go nakarmić, ale nic z tego biedak nie mógł jeść . Z pyszczka ciekła krew, wewnątrz mnóstwo skrzepów, kocur ma wybite i połamane zęby, oczy były zaklejone ropą, z trudem je otwierał, był zagłodzony.

Jak zwykle mogliśmy liczyć na Marka, natychmiast pojechał po kocura, zawiózł go do lecznicy., potem zabrał do siebie na „tymczas”. Lekarze nazwali go Nikodem, zwierzak ma najwyżej dwa lata . Nie tylko jest pobity i poraniony, ale ma koci katar, którego nikt nie leczył. Obdukcja ujawniła, połamane i wybite zęby, głęboką ranę pod językiem, cały pyszczek w skrzepach krwi, pleśniawkach, zapalenie gardła, anemię. Na domiar  złego wykryto u niego  problemy neurologiczne, znajdka czasem delikatnie potrząsa głową, zdarzają się nieskoordynowane ruchy łapkami, to też może być skutek pobicia. Nikodem jest leczony antybiotykami i cały czas dostaje środki przeciwbólowe. Został przebadany w kierunku białaczki i toksoplazmozy. Na szczęście  wynik jest ujemny. Nikodem lgnie do kobiet, nie ufa mężczyznom, no cóż zapamiętał kto go tak urządził, ale też szybko zorientował się, że Marek to Przyjaciel. Są w doskonałej komitywie. Żona Marka karmi kocie chuchro, z powodzeniem, choć Nikodem ma duże problemy z połykaniem, je tylko miękką karmę, w małych ilościach. Dzięki systematycznemu przemywaniu zaropiałe szparki  już przypominają kocie oczy.   Dopiero po wyleczeniu kociego kataru, ran i stanu zapalnego jamy ustnej, będzie można usunąć połamane zęby.  Jeśli poruszyło Was cierpienie Nikodema i chcecie zaprosić go do swojego życia dzwońcie tel.  606 135 362. Nikodem jest niekłopotliwym mruczkiem, nie narzuca się, jest spokojny,  lubi głaskanie, wskakuje na kolana, żeby go pomiziać korzysta z kuwety. Marek z żoną dali Nikodemowi tymczasowy dach na  głową, najlepszą opiekę, mnóstwo czułości i duże poczucie bezpieczeństwa, my pokrywamy koszty badań, leczenia, szczepień. 

Bardzo dziękujemy za każdą złotówkę. 

Fundacja Dla Zwierząt Interwencje i Adopcje 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Maciej Ziembla - awatar

  Maciej Ziembla

  18.08.2017
  18.08.2017

  Trzymaj się, Koteł

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.08.2017
  13.08.2017

  Dziekuje, ze jestescie...

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.08.2017
  13.08.2017

  dla skatowanego Nikodema

675 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
La Fauna Interwencje - awatar

La Fauna Interwencje

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Maciej Ziembla - awatar
Maciej Ziembla
15
Maja Lavergne - awatar
Maja Lavergne
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Daria Pytlowany - awatar
Daria Pytlowany
145
Ewelina - awatar
Ewelina
10
Karolina Laskowska - awatar
Karolina Laskowska
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij