Zbiórka Złotówka dla kociego szpitalika - zdjęcie główne

Złotówka dla kociego szpitalika

1 001 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób

Aby nasz koci szpitalik mógł funkcjonować potrzebujemy wsparcia.  Niezbędne jest uzupełnienie zasobów szpitalika czyli zakup specjalistycznej karmy, karmy lepszej jakości dla kotów w okresie rekonmwalescencji, leków, artykułów weterynaryjnych kal Frontline, Fiprex,  Vetminth, Aniprazol, Pratel, Oridermyl, środków do dezynfekcji i innych. 40 kotów w kocim szpitaliku i kocim azylu  wymaga naprawdę wielu środków. Plus kilkaset kotów wolnożyjących które są pod naszą opieką. Koci szpitalik zapełniony a kotów będzie przybywać. Trudno nam to wszystko ogarnąć ale się staramy. Potrzeb jest zawsze więcej niż dostępnych środków. Dlatego prosimy Was o wsparcie, każda złotówka się liczy. Dziękujemy.

Więcej zdjęć i relacji z aktualnmych wydarzeń na naszej stronie na facebooku: www.facebook.com/fundacjazmienmyswiat


1 001 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób

Wpłaty: 28

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
MAGDA I BAZYL - awatar
MAGDA I BAZYL
70
Dominique Kleszcz - awatar
Dominique Kleszcz
20
Karolina Bobusia - awatar
Karolina Bobusia
100
Elżbieta Zięba - awatar
Elżbieta Zięba
30
Larysa - awatar
Larysa
8
Ewa S - awatar
Ewa S
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Magdalena - awatar
Magdalena
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij