Zbiórka Ratujmy kota Pucka! - zdjęcie główne

Ratujmy kota Pucka!

535 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Pucek trafił do nas tydzień temu. Odparzenia i potworna biegunka to tylko problemy, które widoczne były na pierwszy rzut oka...

Po kąpieli i wygoleniu oblepionej sierści ukazały się stare, ropiejące rany. Zostały oczyszczone, a Pucek otrzymał niezbędne leki.

Kocurek sprawiał wrażenie, jakby nie trzymał w ogóle kału. Niezależnie czy siedział, leżał czy stał, zostawiał pod sobą plamy odchodów. Istniało podejrzenie, że nawet po wyleczeniu biegunki nie będzie trzymał kału. 

Badania diagnostyczne wykluczyły choroby zakaźne. Zdjęcia RTG wykazały żołądek wypełniony niezidentyfikowaną treścią, która jest przyczyną biegunki Pucka. Dodatkowo kocurek ma stare, źle zrośnięte złamania - musiał cierpieć bardzo, bardzo długo.

Kał Pucka aktualnie ma konsystencje piasku. Nie wiemy co zjadł, ale na pewno nie było to nic przeznaczonego dla zwierząt. Pucek codziennie przyjmuje kroplówki, wszelkie niezbędne leki, codziennie musi być kąpany. Koszty leczenia idą w setkach - tylko do czwartku (22 listopada) wydaliśmy już 545 zł. A to przecież nie koniec - kolejne wizyty za nim, kolejne jeszcze przed nim. Mamy nadzieję, że leczenie Pucka zamknie się w 700 zł, ale czy tak będzie? Nie wiemy. Może się okazać, że będzie to za mało. Dlatego prosimy o wsparcie Pucka, on tak bardzo się stara, tak bardzo chciałby normalnie żyć.

Aktualności


 • Jagodzianki, czyli futrzasta sfora bezdomniaków w potrzebie - awatar

  Jagodzianki, czyli futrzasta sfora bezdomniaków w potrzebie

  28.11.18
  28.11.18

  Dobre wieści - Pucuś od 2 dni ma dużo lepszy kał. Choć nie jest idealnie i kupa jest jeszcze lekko luźna, nie ma już biegunki. Czekamy na wyniki badań krwi. Niestety ze złych wieści Pucuś nie ma w ogóle czucia w ogonie i ze względu na fakt ciągania go po ziemi wytarł go mieszkając na ulicy aż do kości. Prawdopodobnie czeka go amputacja części ogona, aby go sobie nie ranił. Co będzie - czas pokaże. Bardzo dziękujemy za dotychczasowe wsparcie <3 Nie zapominajcie jednak o Pucku - to jeszcze nie koniec walki.

  Zdjęcie aktualności 22 389

Komentarze


 • Małgorzata Góra - awatar

  Małgorzata Góra

  25.11.18
  25.11.18

  Walczysz dzielnie, zdrowiej szybciutko miziaku kochany.

  • Jagodzianki, czyli futrzasta sfora bezdomniaków w potrzebie - awatar

   Jagodzianki, czyli futrzasta sfora bezdomniaków w potrzebie - Organizator zbiórki

   28.11.18
   28.11.18

   Staram się jak mogę! ;)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.11.18
  25.11.18

  Trzymam kciuki za powrót do zdrowia :)

  • Jagodzianki, czyli futrzasta sfora bezdomniaków w potrzebie - awatar

   Jagodzianki, czyli futrzasta sfora bezdomniaków w potrzebie - Organizator zbiórki

   28.11.18
   28.11.18

   Bardzo dziękujemy! Póki co mimo początkowych złych rokowań jest znaczna poprawa, jesteśmy dobrej myśli :)

535 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Wpłaty: 12

Ania - awatar
Ania
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata Góra - awatar
Małgorzata Góra
50
Eligiusz Lesniak - awatar
Eligiusz Lesniak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Andromeda Hilla - awatar
Andromeda Hilla
50
Baśka - awatar
Baśka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij