Zbiórka Miałczące futerka w potrzebie! - zdjęcie główne

Miałczące futerka w potrzebie!

472 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Mimo szczerych chęci nie damy rady...

...pomóc naszym podopiecznym bez wsparcia finansowego. Często nie zdajemy sobie sprawy, ale niekiedy utrzymanie kota może być bardzo kosztowne. Kociaki, które mamy po opieką są najczęściej po wypadku, mocno schorowane, zaniedbane, wymagają zrobienia specjalistycznych badań i podawania odpowiednich leków, które niestety są bardzo kosztowne. Ponadto każdy kotek, nawet zdrowy musi być na bieżąco odrobaczany i szczepiony, a to także swoje kosztuje...

Zdjęcie opisu zbiórki Miałczące futerka w potrzebie!

Fast-food'y zdrowe nie są!

Z tego na pewno każdy zdaje sobie sprawę. Lecz może nie każdy wie, że karmienie kota tanimi karmami z marketu, to tak jakbyśmy sami żyli tylko na hamburgerach. Oczywiście, lepiej żeby w głodnym brzuszku znalazło się jakiekolwiek jedzonko niż nic, ale łatwo sobie wyobrazić, że długotrwałe karmienie takimi karmami może doprowadzić do niechcianych konsekwencji, nie mówiąc już o tym, że takie posiłki nie pomagają stanąć na nogi naszym podopiecznym!

Dlatego też potrzebujemy specjalistycznych karm, odpowiednich do wieku i stanu zdrowia danego kotka, które niestety są bardzo drogie.

Zdjęcie opisu zbiórki Miałczące futerka w potrzebie!

Zawsze czegoś brakuje...

A gdy już uda nam się zaspokoić najbardziej podstawowe potrzeby naszych puszystych milusińskich, to zawsze przypomina się, że jednak czegoś brakuję, coś się skończyło, coś zniszczyło.

I tak na bieżąco potrzebujemy żwirku, kuwet, miseczek, akcesoriów do pielęgnacji, zabawek, które troszkę umilą życie naszym bezdomniaczkom, drapaków, klatek mniejszych i większych...

I tak wciąż i wciąż lista się powiększa, potrzebujący zawsze są, a pieniążków ciągle brak.

Zdjęcie opisu zbiórki Miałczące futerka w potrzebie!
472 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Wpłaty: 12

Monika - awatar
Monika
40
Paulina - awatar
Paulina
14
Michał Kołaczkowski - awatar
Michał Kołaczkowski
10
Agata Kasprzak - awatar
Agata Kasprzak
10
Micha i Michu - awatar
Micha i Michu
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
basia - awatar
basia
200
Iza  - awatar
Iza
25
Monika - awatar
Monika
50
kornelia - awatar
kornelia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij