Zbiórka Pomóż Pani Józefie i jej kotom - zdjęcie główne

Pomóż Pani Józefie i jej kotom

9 845 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciły 203 osoby
Fundacja Człowiek Dla Zwierząt - awatar

Fundacja Człowiek Dla Zwierząt

Organizator zbiórki

Pani Józefa jest miłą starszą Panią

Wraz ze swoim mężem w malutkim domu na przedmieściach Krakowa stworzyła przystań dla bezdomnych kotów i psów. Trafiają tam przede wszystkim opuszczone kocięta i kotki z kociętami oraz dorosłe koty, oddane, porzucone przez właścicieli, skrzywdzone, po wypadkach i innych dramatycznych zdarzeniach.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż Pani Józefie i jej kotom

60 kotów pod opieką!

W momentach krytycznych tzn. późną wiosną i jesienią, kiedy pojawiają się kolejne urodzone na wolności kocie mioty, pani Józefa ma pod opieką nawet 50 - 60 kotów. Wszystkie muszą dostać jeść, niektóre specjalistyczną karmę ze względu na schorzenia, a maluchy dodatkowo mleko dla kociąt, bo nie zawsze jest przy nich mama. Codziennie trzeba posprzątać niezliczoną ilość kuwet i nasypać do nich świeżego żwirku, który przecież kosztuje nie mało. Co kilka dni trzeba jechać do weterynarza, bo przy takiej ilości zwierząt zawsze ktoś jest chory.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż Pani Józefie i jej kotom

Pani Józefa codziennie pomaga kotom

Wszystkim swoim podopiecznym starsza pani z wielkim wysiłkiem szuka nowych, troskliwych domów - chce, aby trafiły do dobrych ludzi, dla których staną się towarzyszami życia. W tym i w zdobyciu karmy, czy pieniędzy na szczepienia, sterylizacje i leczenie kocich nieszczęść pomagają bardzo nieliczni wolontariusze.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż Pani Józefie i jej kotom

Pomóżmy Pani Józefie i jej kotom!

Fundacja nasza również stara się wesprzeć działania pani Józefy dostarczając karmę, żwirek, mleko dla kociąt czy inne potrzebne rzeczy. My pomagamy jej, a Ona nam, bo gdy trafi do nas kot w potrzebie na panią Józię zawsze możemy liczyć. Nigdy nie odmawia schronienia i opieki żadnej kociej istocie.
​Fundusze uzyskane ze zbiórki zostaną w całości przeznaczone na zakup najpotrzebniejszych rzeczy: karmy, żwirku, transporterów, klatek itp. oraz sfinansowanie opieki weterynaryjnej.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż Pani Józefie i jej kotomZdjęcie opisu zbiórki Pomóż Pani Józefie i jej kotomZdjęcie opisu zbiórki Pomóż Pani Józefie i jej kotomZdjęcie opisu zbiórki Pomóż Pani Józefie i jej kotomZdjęcie opisu zbiórki Pomóż Pani Józefie i jej kotom

Aktualizacje


 • Fundacja Człowiek Dla Zwierząt - awatar

  Fundacja Człowiek Dla Zwierząt

  12.06.2017
  12.06.2017

  Serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu za wpłaty, te większe i te mniejsze. Każda złotówka się liczy i za każdą jesteśmy niezmiernie wdzięczni!

Komentarze


 • Maciej Marczynski - awatar

  Maciej Marczynski

  30.11.2019
  30.11.2019

  Trzymam kciuki za zwierzaczki. Powodzenia!

 • Magdalena Misiak - awatar

  Magdalena Misiak

  11.06.2019
  11.06.2019

  Trzymam kciuki za maluszki :)

 • Mama Romeo - awatar

  Mama Romeo

  11.06.2019
  11.06.2019

  Dzięki działalności Pani Józefy od tygodnia jestem szczęśliwą mamą najcudowniejszego kotka na świecie! Jestem pod ogromnym wrażeniem jej zaangażowania i miłości do zwierząt <3

 • Ciotka Daisy - awatar

  Ciotka Daisy

  11.06.2019
  11.06.2019

  Pozdrawiam Panią Józię i wszystkich wspierających koty!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.05.2017
  02.05.2017

  Kocham panią, pani Józefów😘 Oby więcej takich ludzi wśród nas!

9 845 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciły 203 osoby
Fundacja Człowiek Dla Zwierząt - awatar

Fundacja Człowiek Dla Zwierząt

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 203

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Natalia Wierzbicka - awatar
Natalia Wierzbicka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Iza Zdziebko - awatar
Iza Zdziebko
600
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Bożena Topolska - awatar
Bożena Topolska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dorota - awatar
Dorota
50
Hubert Weber - awatar
Hubert Weber
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij