Zbiórka Podopieczni pani Zofii - zdjęcie główne

Podopieczni pani Zofii

1 200 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Działamy jako Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Suwałkach. 

Ta zbiórka ma na celu pomoc jednemu ze zwierzolubów, których poznaliśmy w zeszłym roku.


Pani Zofia mieszka w jednej z podsuwalskich wsi. To wspaniała kobieta o złotym sercu. Pomimo podeszłego wieku i kłopotów ze zdrowiem (emerytka, dwa wylewy, porusza sie o kuli) utrzymuje obecnie 15 kotów i jedną przybłąkaną sunię. Dokarmia też ptaki i zwierzęta sąsiadów, kiedy do niej przyjdą. Przed jej bramką stoi zawsze miska z wodą i karmą dla błąkających się po wsi zwierząt. Pani Zofia przyznaje, że czasem wstaje już o 4 rano, żeby nakarmić swój zwierzyniec. Na opiekę i karmę dla zwierząt wydaje miesięcznie ponad 300 zł, czasem więcej, jesli trzeba kupić leki. Rodzina pomaga, ale pani Zofia nie przyznaje się im, iloma zwierzętami się obecnie opiekuje bojąc się ich dezaprobaty. Swoich kotów ma teraz 5. Wszystkie są zadbane i wykastrowane. Reszta to przybłędy, które szukają u niej jedzenia. Do tej pory pani Zofia utrzymywała je sama ze swojej skromnej emerytury, ale zgłosiła się do nas po pomoc, kiedy latem dzika kotka okociła się u niej i zamieszkała w stodole z 5 kociąt. Pani Zofia przez całą zimę dokarmiała je, ogrzewała i leczyła, kiedy okazało się, że kociaki zachorowały na koci katar. My ze swojej strony wspomogliśmy leczenie kociąt. Niestety, pomimo opieki weterynaryjnej, nasłabszy maluszek zmarł. Pozostały 4  - dwie kotki i dwa kocurki. Obecnie mają ok. 7 miesięcy i trzeba myśleć o ich kastracji. Panią Zofię nie stać na to, dlatego zdecydowaliśmy się wspomóc ją tą zbiórką. Do kastracji jest jeszcze dzika matka kociąt i wolnożyjący kocur, który odwiedza gospodarstwo pani Zofii i jest bardzo agresywny w stosunku do jej zwierząt. Pozostałe pieniądze chcemy przeznaczyć na zakup zapasu karmy i preparaty przeciwkleszczowe, które będą bardzo potrzebne wiosną i latem.

Prosimy o wsparcie! Pani Zofia rzadko prosi o pomoc, ale uważamy za swój obowiązek wspomóc taką wspaniałą osobę. Z góry dziękujemy za każdą złotówkę!

Aktualizacje


 • Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Suwałkach - awatar

  Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Suwałkach

  09.11.2017
  09.11.2017

  Odwiedziłyśmy dzisiaj Panią Zosię i jej podopiecznych. Pani Zosia jest bardzo skromna i co tu ukrywać uboga :( Opiekuje się dzielnie i bardzo świadomie całym zwierzyńcem. Jest Aniołem. Jeśli możecie wysłać jakiegoś legowiska, kołdry , koce to na priv podam adres Pani Zosi. Karma dla zwierząt mile widziana . Można też wpłacać darowiznę :
  KONTO DO WPŁAT:
  Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
  Oddział Suwałki
  75 9367 0007 0010 0016 3529 0001
  Dla przelewów zagranicznych
  PL75 9367 0007 0010 0016 3529 0001
  S.W.I.F.T. code POLUPLPR
  Paypal [email protected]
  tytułem : darowizna Maluszki
  Serdecznie dziękujemy ♥
  Tytułem : Zwierzyniec Pani Zosi
  Serdecznie dziękujemy :)

  Zdjęcie aktualizacji 9 288

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Zofia Różnowska - awatar

  Zofia Różnowska

  15.01.2018
  15.01.2018

  trzymam kciuki !

  • Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Suwałkach - awatar

   Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Suwałkach - Organizator zbiórki

   15.02.2018
   15.02.2018

   Dziękujemy, staramy się pomagać tym Paniom na ile tylko możemy, ostatnio Krystyna zwiozła duży worek karmy oraz żwirku, kuwetę, dzięki pomocy, za którą jesteśmy my i pani Zosia (bo ona ją dostała tym razem) bardzo wdzięczni :)

 • Zofia Różnowska - awatar

  Zofia Różnowska

  16.08.2017
  16.08.2017

  pozdrowienia dla P.Zofi i kociaków!

  • Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Suwałkach - awatar

   Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Suwałkach - Organizator zbiórki

   03.09.2017
   03.09.2017

   Serdecznie dziękujemy :)

 • Zofia Różnowska - awatar

  Zofia Różnowska

  15.03.2017
  15.03.2017

  powodzenia!

  • Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Suwałkach - awatar

   Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Suwałkach - Organizator zbiórki

   15.03.2017
   15.03.2017

   Serdecznie dziękuję ,że jest Pani z nami.

1 200 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 37

Julia Kępska - awatar
Julia Kępska
10
Ewa R. - awatar
Ewa R.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
MICHAŁ SMAGA - awatar
MICHAŁ SMAGA
20
Anastazja Dwulit - awatar
Anastazja Dwulit
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Małgorzata Plewicka-Ślusarczyk - awatar
Małgorzata Plewicka-Ślusarczyk
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Pauli - awatar
Pauli
20
KINGA BOCHENSKA - awatar
KINGA BOCHENSKA
130

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij