Zbiórka Wspomóżmy koty wolno żyjące - miniaturka zdjęcia

Wspomóżmy koty wolno żyjące

Zbiórka Wspomóżmy koty wolno żyjące - zdjęcie główne

Wspomóżmy koty wolno żyjące

472 zł  z 850 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 

„Świat nie jest taki zły” – mogłyby powiedzieć koty będące pod opieką pana Jerzego.

Pan Jerzy jest piotrkowskim karmicielem i opiekunem stadka wolno żyjących kotek.

Kocice pana Jerzego mają dobrze. Mimo, że są wolno żyjące, to wiodą całkiem spokojne i dostatnie życie. Są regularnie karmione i mają schronienie przed chłodem i niebezpieczeństwami. Czasem, pojawiały się młode kociątka, a pan Jerzy na własną rękę szukał im dobrych, troskliwych domów. Wiedział jednak, że taki stan trwać wiecznie nie może i że kotki powinny zostać wykastrowane.

Samo regularne dokarmianie zwierząt generuje miesięcznie spore koszty, a karmiciel na jedzeniu nie oszczędza. Wie, że im lepsza karma, tym zdrowsze i dłużej żyjące koty. Niestety kastracja pięciu kotek to już spory wydatek i dopóki pan Jerzy nie poznał Fundacji Miasto Kotów, nie wiedział, że może liczyć na czyjąś pomoc.

Chcemy udowodnić dzięki Waszym hojnym sercom, że karmiciele mają wielu sympatyków i mecenasów, i że cenimy niezwykle ludzi, którzy w taki sposób opiekują się miejskimi kotami.

Tak więc otwieramy zbiórkę dla podopiecznych pana Jurka. Z zebranych funduszy sfinansujemy kastracje wszystkich kotek, odpchlenie, odrobaczenie, szczepienia i pobyt kotów w szpitaliku. Dodatkowo zakupimy zapas karmy.


 Fundacyjni wolontariusze wesprą karmiciela w odłowie kotów i użyczeniu sprzętu. Będą też w stałym kontakcie z karmicielem i gdy zajedzie taka potrzeba Fundacja otoczy koty dodatkową opieką weterynaryjną, a zimą przygotuje ocieplane budy.

Kim jesteśmy  ?

Fundacja Miasto Kotów powstała w celu niesienia pomocy zwierzętom, poprawy warunków ich bytowania oraz walki z bezdomnością. Kochamy koty, pomagamy im, dlatego powstanie FMK jest naturalną konsekwencją działań, którymi zajmujemy się prywatnie od wielu lat. Przede wszystkim skupiamy się na tych najbardziej skrzywdzonych, porzuconych i niechcianych oraz szukaniu im dobrych, odpowiedzialnych opiekunów.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Czerwony Kot - awatar

  Czerwony Kot

  10.04.17
  10.04.17

  Człowieki pomóżcie !

  • Miasto Kotów - awatar

   Miasto Kotów - Organizator zbiórki

   17.04.17
   17.04.17

   dziękujemy !

 • Kasia - awatar

  Kasia

  08.03.17
  08.03.17

  mrruuu Kociaki :)

  • Miasto Kotów - awatar

   Miasto Kotów - Organizator zbiórki

   20.03.17
   20.03.17

   dziękujemy =^.^=

472 zł  z 850 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 14

Brian - awatar
Brian
10
Michał Ziombro - awatar
Michał Ziombro
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Małgorzata Kaczmarek - awatar
Małgorzata Kaczmarek
20
Czerwony Kot - awatar
Czerwony Kot
20
Kasia - awatar
Kasia
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jerzy - awatar
Jerzy
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij