Zbiórka Wspomóżmy koty wolno żyjące - miniaturka zdjęcia

Wspomóżmy koty wolno żyjące

Zbiórka Wspomóżmy koty wolno żyjące - zdjęcie główne

Wspomóżmy koty wolno żyjące

472 zł z 850 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 

„Świat nie jest taki zły” – mogłyby powiedzieć koty będące pod opieką pana Jerzego.

Pan Jerzy jest piotrkowskim karmicielem i opiekunem stadka wolno żyjących kotek.

Kocice pana Jerzego mają dobrze. Mimo, że są wolno żyjące, to wiodą całkiem spokojne i dostatnie życie. Są regularnie karmione i mają schronienie przed chłodem i niebezpieczeństwami. Czasem, pojawiały się młode kociątka, a pan Jerzy na własną rękę szukał im dobrych, troskliwych domów. Wiedział jednak, że taki stan trwać wiecznie nie może i że kotki powinny zostać wykastrowane.

Samo regularne dokarmianie zwierząt generuje miesięcznie spore koszty, a karmiciel na jedzeniu nie oszczędza. Wie, że im lepsza karma, tym zdrowsze i dłużej żyjące koty. Niestety kastracja pięciu kotek to już spory wydatek i dopóki pan Jerzy nie poznał Fundacji Miasto Kotów, nie wiedział, że może liczyć na czyjąś pomoc.

Chcemy udowodnić dzięki Waszym hojnym sercom, że karmiciele mają wielu sympatyków i mecenasów, i że cenimy niezwykle ludzi, którzy w taki sposób opiekują się miejskimi kotami.

Tak więc otwieramy zbiórkę dla podopiecznych pana Jurka. Z zebranych funduszy sfinansujemy kastracje wszystkich kotek, odpchlenie, odrobaczenie, szczepienia i pobyt kotów w szpitaliku. Dodatkowo zakupimy zapas karmy.


 Fundacyjni wolontariusze wesprą karmiciela w odłowie kotów i użyczeniu sprzętu. Będą też w stałym kontakcie z karmicielem i gdy zajedzie taka potrzeba Fundacja otoczy koty dodatkową opieką weterynaryjną, a zimą przygotuje ocieplane budy.

Kim jesteśmy  ?

Fundacja Miasto Kotów powstała w celu niesienia pomocy zwierzętom, poprawy warunków ich bytowania oraz walki z bezdomnością. Kochamy koty, pomagamy im, dlatego powstanie FMK jest naturalną konsekwencją działań, którymi zajmujemy się prywatnie od wielu lat. Przede wszystkim skupiamy się na tych najbardziej skrzywdzonych, porzuconych i niechcianych oraz szukaniu im dobrych, odpowiedzialnych opiekunów.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Czerwony Kot - awatar

  Czerwony Kot

  10.04.17
  10.04.17

  Człowieki pomóżcie !

  • Miasto Kotów - awatar

   Miasto Kotów - Organizator zbiórki

   17.04.17
   17.04.17

   dziękujemy !

 • Kasia - awatar

  Kasia

  08.03.17
  08.03.17

  mrruuu Kociaki :)

  • Miasto Kotów - awatar

   Miasto Kotów - Organizator zbiórki

   20.03.17
   20.03.17

   dziękujemy =^.^=

472 zł z 850 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 14

Brian - awatar
Brian
10
Michał Ziombro - awatar
Michał Ziombro
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Małgorzata Kaczmarek - awatar
Małgorzata Kaczmarek
20
Czerwony Kot - awatar
Czerwony Kot
20
Kasia - awatar
Kasia
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jerzy - awatar
Jerzy
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij