Zbiórka Wspomóżmy koty wolno żyjące - zdjęcie główne

Wspomóżmy koty wolno żyjące

472 zł  z 850 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

„Świat nie jest taki zły” – mogłyby powiedzieć koty będące pod opieką pana Jerzego.

Pan Jerzy jest piotrkowskim karmicielem i opiekunem stadka wolno żyjących kotek.

Kocice pana Jerzego mają dobrze. Mimo, że są wolno żyjące, to wiodą całkiem spokojne i dostatnie życie. Są regularnie karmione i mają schronienie przed chłodem i niebezpieczeństwami. Czasem, pojawiały się młode kociątka, a pan Jerzy na własną rękę szukał im dobrych, troskliwych domów. Wiedział jednak, że taki stan trwać wiecznie nie może i że kotki powinny zostać wykastrowane.

Samo regularne dokarmianie zwierząt generuje miesięcznie spore koszty, a karmiciel na jedzeniu nie oszczędza. Wie, że im lepsza karma, tym zdrowsze i dłużej żyjące koty. Niestety kastracja pięciu kotek to już spory wydatek i dopóki pan Jerzy nie poznał Fundacji Miasto Kotów, nie wiedział, że może liczyć na czyjąś pomoc.

Chcemy udowodnić dzięki Waszym hojnym sercom, że karmiciele mają wielu sympatyków i mecenasów, i że cenimy niezwykle ludzi, którzy w taki sposób opiekują się miejskimi kotami.

Tak więc otwieramy zbiórkę dla podopiecznych pana Jurka. Z zebranych funduszy sfinansujemy kastracje wszystkich kotek, odpchlenie, odrobaczenie, szczepienia i pobyt kotów w szpitaliku. Dodatkowo zakupimy zapas karmy.


 Fundacyjni wolontariusze wesprą karmiciela w odłowie kotów i użyczeniu sprzętu. Będą też w stałym kontakcie z karmicielem i gdy zajedzie taka potrzeba Fundacja otoczy koty dodatkową opieką weterynaryjną, a zimą przygotuje ocieplane budy.

Kim jesteśmy  ?

Fundacja Miasto Kotów powstała w celu niesienia pomocy zwierzętom, poprawy warunków ich bytowania oraz walki z bezdomnością. Kochamy koty, pomagamy im, dlatego powstanie FMK jest naturalną konsekwencją działań, którymi zajmujemy się prywatnie od wielu lat. Przede wszystkim skupiamy się na tych najbardziej skrzywdzonych, porzuconych i niechcianych oraz szukaniu im dobrych, odpowiedzialnych opiekunów.

Komentarze


 • Czerwony Kot - awatar

  Czerwony Kot

  10.04.2017
  10.04.2017

  Człowieki pomóżcie !

  • Miasto Kotów - awatar

   Miasto Kotów - Organizator zbiórki

   17.04.2017
   17.04.2017

   dziękujemy !

 • Kasia - awatar

  Kasia

  08.03.2017
  08.03.2017

  mrruuu Kociaki :)

  • Miasto Kotów - awatar

   Miasto Kotów - Organizator zbiórki

   20.03.2017
   20.03.2017

   dziękujemy =^.^=

472 zł  z 850 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Wpłaty: 14

Brian - awatar
Brian
10
Michał Ziombro - awatar
Michał Ziombro
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Małgorzata Kaczmarek - awatar
Małgorzata Kaczmarek
20
Czerwony Kot - awatar
Czerwony Kot
20
Kasia - awatar
Kasia
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jerzy - awatar
Jerzy
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij