Zbiórka 3 koty, 3 zabiegi, 3 faktury - zdjęcie główne

3 koty, 3 zabiegi, 3 faktury

1 900 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Paulina Mierzejewska - awatar

Paulina Mierzejewska

Organizator zbiórki

Staram się pomagać na miarę możliwości, ale trochę się posypało. Miałam 3 pilne kastracje kotów dzikawych z piwnicy bloku w mieście gdzie pracuję. Za pierwszą koteczkę, Bokserkę, dostałam fakturę na 450 zł (😱😱😱). Teraz od środy w lecznicowej klatce siedzi kocur, bardzo chory. Złapałam go gołymi rękoma do klatki, siedział skulony a z buzi ciekła ślina, nie reagował. Kopnięty, podtruty...kto wie🤔🤔🤔 po 3 dawkach antybiotyku znacząca poprawa, bo koci katar zrobił spusztoszenie w kocim ciałku. Ale pobyt i leczenie, a na końcu kastracja generują kolejne jak dla mnie ogromne koszta. Nie mam pieniędzy na opłacenie tej faktury a po niedzieli będzie kolejna za kocura Basiora. Na tym nie koniec... Na cito,bo już kotom wiosna uderza, muszę złapać trzecią kotę, dziką biało burą pannę. Potrzebuję pomocy osób ktorym los tych bezdomnych, nie kochanych nie jest obojętny.

Za każdą pomoc jestem ogromnie wdzięczna i serdecznie dziękuję.

Aktualizacje


 • Paulina Mierzejewska - awatar

  Paulina Mierzejewska

  05.03.19
  05.03.19

  Pierwsza faktura już opłacona.

  Zdjęcie aktualizacji 27 350

Komentarze


 • Joanna G - awatar

  Joanna G

  02.03.19
  02.03.19

  Działaj dalej :)! powodzenia

  • Paulina Mierzejewska - awatar

   Paulina Mierzejewska - Organizator zbiórki

   02.03.19
   02.03.19

   Prosze o nazwisko,chcialabym bardzo bardzo podziekowac😘

1 900 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Paulina Mierzejewska - awatar

Paulina Mierzejewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Joanna G - awatar
Joanna G
1 000
ksldnsladnfklsjabfkjsbdf - awatar
ksldnsladnfklsjabfkjsbdf
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sylwia - awatar
Sylwia
10
Dorota Szymanowicz - awatar
Dorota Szymanowicz
20
Ania H-J - awatar
Ania H-J
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij