Zbiórka Białaczka... wyrok śmiertelny? - zdjęcie główne

Białaczka... wyrok śmiertelny?

160 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby

FeLV bardzo silnie osłabia układ odpornościowy, co powoduje, że kot staje się "bezbronny" -każda komórka grzybicza, bakteryjna a także pierwotniaki czy wirusy wywołują poważne infekcje, które ciężko wyleczyć zakażenia są wywołane przez zarazki, które zwykle nie byłyby w stanie spowodować nawet kichnięcia. Pojawiają się stale powtarzające się zapalenia różnych narządów.

Brzmi jak wyrok? Siedzę w swoim domu i rozmyślam o Misiu kocie kochanym, miłym, przyjaznym dla wszystkich. Życia nigdy nie miał lekkiego. Urodził się na ulicy gdzie od pierwszych dni musiał walczyć o przetrwanie. Najprawdopodobniej tam zaraził się wirusem białaczki kociej. Starsza kobieta zdecydowała się go zaadoptować, jednak po tygodniu odeszła... Misio co prawda ma teraz gdzie mieszkać niestety niewiadomo jak długo będzie mógł tam zostać. Nie może kontaktować się z innymi zwierzętami, miałoby to dla niego skutek śmiertelny. Ma swojego Anioła Stróża... Jednak My nie posiadamy tak ogromnej kwoty na pokrycie kosztów jego leczenia. Kotek jest cudowny, jego historia jest tragiczna. Znowu przysięgłam, że zrobię co w mojej mocy... Obiecałam mu dozgonną opiekę... Lekarze leczą kotka „na kredyt”. Muszę im w końcu oddać pieniądze, tylko skąd je wezmę? 

Zwracam się do ludzi, którym wyrastają niewidzialne skrzydła. Jesteście dla nas jak Anioły w te pochmurne, pełne goryczy dni... Pomóżcie nam uratować kolejne zwierze... Kolejne istnienie czeka na Waszą pomoc.

160 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby

Wpłaty: 3

Patrycja Krupa - awatar
Patrycja Krupa
100
Aleksandra - awatar
Aleksandra
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij