Zbiórka Kocurek po wypadku - zdjęcie główne

Kocurek po wypadku

2 500 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób

Potrącił go samochód...

... na szczęście kierowca nie odjechał z piskiem opon. Zabrał kota do lecznicy. Tam rozpoczęto intensywne leczenie. Zrobiono rtg, usg. Stwierdzono obrzęk mózgu, rana na głowie mocno krwawiła. Kocurek miał też problem z łapką, na której nie stawał.

Zdjęcie opisu zbiórki Kocurek po wypadku

Kocurek był przerażony, obolały :(

Kocurek jest poddawany intensywnemu leczeniu. Pomimo to jego stan poprawił się tylko nieznacznie. Nadal nie chce obciążać łapy. Kolejne badanie neurologiczne wykazało niezborność ruchową czyli atakcję. Kot "nie trzyma pionu".

Lekarze, aby móc go dalej leczyć muszą wiedzieć, co się dzieje z jego głową i odcinkiem szyjnym kręgosłupa - w tym celu niezbędne jest wykonanie rezonansu magnetycznego.

Jego koszt to 1000 zł.

Pomóżcie nam walczyć o jego zdrowie!

Zdjęcie opisu zbiórki Kocurek po wypadku Zdjęcie opisu zbiórki Kocurek po wypadku

Komentarze


 • Szyszka - awatar

  Szyszka

  26.04.2016
  26.04.2016

  Los dał Ci szansę na życie, ja daję pieniążki na jakość tego życia ;) Zdrowia mały Batmanie! <3

 • Marta - awatar

  Marta

  22.04.2016
  22.04.2016

  Trzymaj się, Kocie! Jesteś u kocich Aniołów, pomogą Ci!

 • Nikaa - awatar

  Nikaa

  22.04.2016
  22.04.2016

  Powodzenia Kociaku!

 • Judyta - awatar

  Judyta

  15.04.2016
  15.04.2016

  Powodzenia :)

 • Ola - awatar

  Ola

  13.04.2016
  13.04.2016

  Tyle pieniędzy da się zebrać :)

2 500 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób

Wpłaty: 27

Tomasz - awatar
Tomasz
170
Tomasz - awatar
Tomasz
700
Szyszka - awatar
Szyszka
10
Aga - awatar
Aga
30
Iza - awatar
Iza
20
Anna - awatar
Anna
10
Monika - awatar
Monika
10
Sylwia - awatar
Sylwia
100
Marta - awatar
Marta
30
Lusia - awatar
Lusia
400

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij