Zbiórka Kocurek po wypadku - zdjęcie główne

Kocurek po wypadku

2 500 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób

Potrącił go samochód...

... na szczęście kierowca nie odjechał z piskiem opon. Zabrał kota do lecznicy. Tam rozpoczęto intensywne leczenie. Zrobiono rtg, usg. Stwierdzono obrzęk mózgu, rana na głowie mocno krwawiła. Kocurek miał też problem z łapką, na której nie stawał.

Zdjęcie opisu zbiórki Kocurek po wypadku

Kocurek był przerażony, obolały :(

Kocurek jest poddawany intensywnemu leczeniu. Pomimo to jego stan poprawił się tylko nieznacznie. Nadal nie chce obciążać łapy. Kolejne badanie neurologiczne wykazało niezborność ruchową czyli atakcję. Kot "nie trzyma pionu".

Lekarze, aby móc go dalej leczyć muszą wiedzieć, co się dzieje z jego głową i odcinkiem szyjnym kręgosłupa - w tym celu niezbędne jest wykonanie rezonansu magnetycznego.

Jego koszt to 1000 zł.

Pomóżcie nam walczyć o jego zdrowie!

Zdjęcie opisu zbiórki Kocurek po wypadku Zdjęcie opisu zbiórki Kocurek po wypadku

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Szyszka - awatar

  Szyszka

  26.04.2016
  26.04.2016

  Los dał Ci szansę na życie, ja daję pieniążki na jakość tego życia ;) Zdrowia mały Batmanie! <3

 • Marta - awatar

  Marta

  22.04.2016
  22.04.2016

  Trzymaj się, Kocie! Jesteś u kocich Aniołów, pomogą Ci!

 • Nikaa - awatar

  Nikaa

  22.04.2016
  22.04.2016

  Powodzenia Kociaku!

 • Judyta - awatar

  Judyta

  15.04.2016
  15.04.2016

  Powodzenia :)

 • Ola - awatar

  Ola

  13.04.2016
  13.04.2016

  Tyle pieniędzy da się zebrać :)

2 500 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób

Wpłaty: 27

Tomasz - awatar
Tomasz
170
Tomasz - awatar
Tomasz
700
Szyszka - awatar
Szyszka
10
Aga - awatar
Aga
30
Iza - awatar
Iza
20
Anna - awatar
Anna
10
Monika - awatar
Monika
10
Sylwia - awatar
Sylwia
100
Marta - awatar
Marta
30
Lusia - awatar
Lusia
400

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij