Zbiórka Leczenie polamanej Kraksy - zdjęcie główne

Leczenie polamanej Kraksy

6 170 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 171 osób

Pod opiekę FNiZ trafiła ta urocza 3-miesięczna sunia, która jeszcze kilkanaście godzin temu miała dom. Aktualnie już go nie ma, ale ma za to złamaną miednicę i obie łapy. Nieszczęśliwym wypadkiem opiekunowie potrącili ją samochodem, udzielili pierwszej pomocy i przywieźli do kliniki, ale koszty leczenia przerosły ich oczekiwania. Ostatecznie pisemnie zrzekli się psa. Ktoś musiał wziąć odpowiedzialność za to psie dziecko, dlatego postanowiliśmy dać jej szansę.

Przekornie sunię nazwaliśmy Kraksą. Czeka ona aktualnie na zabieg (pewnie jeden z wielu) składania połamanych kości. Została bezdomna, ale żyje i ma szansę wrócić do pełnej sprawności - to jest najważniejsze.

Sunia jest w dobrych rękach, a my zapewnimy jej najlepszą opiekę podczas rekonwalescencji, do czasu znalezienia dla niej nowego domu. Na pewno nie trafi już do kogoś, kto pozbędzie się jej jak popsutej zabawki.

Komentarze


 • JUREK - awatar

  JUREK

  04.12.2018
  04.12.2018

  Zdrowiej Mała ;-)

 • Edyta Kibler - awatar

  Edyta Kibler

  03.12.2018
  03.12.2018

  Dobrej rodziny!

6 170 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 171 osób

Wpłaty: 171

Bartek - awatar
Bartek
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Joanna Żółtowska - awatar
Joanna Żółtowska
20
Patrycja Styrnal - awatar
Patrycja Styrnal
100
Paulina - awatar
Paulina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sylwia Rogowska - awatar
Sylwia Rogowska
5
AGata - awatar
AGata
20
JOLA - awatar
JOLA
20
Domina - awatar
Domina
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij