Zbiórka Leczenie polamanej Kraksy - zdjęcie główne

Leczenie polamanej Kraksy

6 170 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 171 osób

Pod opiekę FNiZ trafiła ta urocza 3-miesięczna sunia, która jeszcze kilkanaście godzin temu miała dom. Aktualnie już go nie ma, ale ma za to złamaną miednicę i obie łapy. Nieszczęśliwym wypadkiem opiekunowie potrącili ją samochodem, udzielili pierwszej pomocy i przywieźli do kliniki, ale koszty leczenia przerosły ich oczekiwania. Ostatecznie pisemnie zrzekli się psa. Ktoś musiał wziąć odpowiedzialność za to psie dziecko, dlatego postanowiliśmy dać jej szansę.

Przekornie sunię nazwaliśmy Kraksą. Czeka ona aktualnie na zabieg (pewnie jeden z wielu) składania połamanych kości. Została bezdomna, ale żyje i ma szansę wrócić do pełnej sprawności - to jest najważniejsze.

Sunia jest w dobrych rękach, a my zapewnimy jej najlepszą opiekę podczas rekonwalescencji, do czasu znalezienia dla niej nowego domu. Na pewno nie trafi już do kogoś, kto pozbędzie się jej jak popsutej zabawki.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • JUREK - awatar

  JUREK

  04.12.2018
  04.12.2018

  Zdrowiej Mała ;-)

 • Edyta Kibler - awatar

  Edyta Kibler

  03.12.2018
  03.12.2018

  Dobrej rodziny!

6 170 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 171 osób

Wpłaty: 171

Bartek - awatar
Bartek
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Joanna Żółtowska - awatar
Joanna Żółtowska
20
Patrycja Styrnal - awatar
Patrycja Styrnal
100
Paulina - awatar
Paulina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sylwia Rogowska - awatar
Sylwia Rogowska
5
AGata - awatar
AGata
20
JOLA - awatar
JOLA
20
Domina - awatar
Domina
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij