W imieniu własnym i naszego podopiecznego Krawata, chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za dotychczasowe wsparcie dla kocurka ❤️. W zeszłym tygodniu, dzięki Wam, zamknęliśmy wreszcie zbiórkę 🎉 założoną zaraz po przybyciu Krawata do Fundacji. Z pozyskanych pieniędzy 💰 możemy pokryć zalegające rachunki 🧾, w tym także ten za sanację, której kocurek bardzo potrzebował.
Jak wiecie, Krawat jest kotem bardzo schorowanym. 🏥 Czy i kiedy wyzdrowieje na tyle, że będziemy mogli odstawić liczne leki 💊, które na dzień dzisiejszy dostaje - tego nie wiemy. Koszty pomagania Krawacikowi są bardzo wysokie 💸 - nie zamierzamy jednak z tego powodu odpuszczać 💪 i wykonujemy każde badanie 🩺, a także podajemy każdy lek, którego nasz dzielny pacjent potrzebuje.
On zaś odwdzięcza nam się najpiękniejszym możliwym prezentem - miłością i zaufaniem 🥹. Kiedy do nas trafił, był kompletnym dzikusem, który chował się na sam widok człowieka 😿. Dziś za osobami, które obdarzył zaufaniem, chodzi krok w krok 🐾, uwielbia się tulić 🤗, być noszonym na rękach 🤲, wystawiać brzuszek do miziania. Wierzymy, że Krawat wie, jak mocno walczymy o jego życie i ze swojej strony również daje wszystko, by wrócić do zdrowia.
Dopóki jednak Krawat choruje i wymaga specjalistycznego leczenia, zdecydowaliśmy się na założenie cyklicznej zbiórki 📅 na pokrycie najbardziej istotnych wydatków 💊. Od wielu miesięcy udowadniacie nam, że taka formuła pomocy dla najbardziej potrzebujących, przewlekle chorych kotów jak Etna czy Lola , sprawdza się najlepiej. Liczymy, że i Krawatowi będziemy mogli w ten sposób skuteczniej pomagać, zamiast przy każdym kolejnym badaniu zachodzić w głowę 🤔, skąd weźmiemy pieniądze na jego opłacenie…
🔄 Każdego miesiąca Krawat przynajmniej dwukrotnie przechodzi badania krwi 🩸 wartych kilkaset złotych - niestety jego stan wciąż jest niestabilny, dlatego ilekroć obserwujemy nagły spadek formy czy apetytu, nie czekamy na kolejne objawy, tylko od razu sprawdzamy zmiany w parametrach krwi. W ten sposób możemy na bieżąco monitorować stan zdrowia kocurka i natychmiastowo reagować na zmiany.
Ponadto Krawat otrzymuje lek na nerki - Semintrę, której miesięczny koszt to około 190 zł 💊. Do tego dochodzą kroplówki, leki przeciwbólowe i krwiotwórcze, które pomagają walczyć z anemią kocurka.
Średnie koszty miesięczne na leczenie Krawata oscylują w granicach 1000 zł. Na taką kwotę zdecydowaliśmy się założyć zbiórkę 💵. Gdy tylko stan kocurka się poprawi, a my będziemy mogli odstawić część leków lub zmniejszyć ilość wykonywanych badań, kwota ta zostanie zmniejszona.
Zdajemy sobie sprawę, że to dużo. Bez tego jednak wspieranie Krawacika w jego walce o zdrowie po prostu się nie uda 💔. Prosimy Was z całych serc o pomoc - liczy się każda złotówka i każde udostępnienie. Jeśli mamy jakąkolwiek szansę, by uratować Krawata, to tylko i wyłącznie z Waszą pomocą 🙏🏻.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.
Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.
Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.
Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.
W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).
W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.
Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.
Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.
Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.
Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.
Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej: