Zbiórka Śmierć Dawida zabrała nadzieję - miniaturka zdjęcia

Śmierć Dawida zabrała nadzieję

Zbiórka Śmierć Dawida zabrała nadzieję - zdjęcie główne

Śmierć Dawida zabrała nadzieję

50 191 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 676 osób
Wpłać teraz
 
Slawek Żyrek - awatar

Slawek Żyrek

Organizator zbiórki

W imieniu grona przyjaciół, znajomych, rodziny Agnieszki i Dawida Kretkowskich oraz ich wspaniałych córek Madzi i Natalki prosimy o wsparcie dla rodziny Dawida

W sobotę 07-11-2020 Dawid Kretkowski nagle zostawił rodzinę i nas wszystkich z zadaniem do wykonania!

Agnieszka, żona Dawida dzielnie dba o córki bliźniczki  (4 lata). Madzia wymaga specjalistycznej opieki rehabilitacyjnej dla dzieci z wrodzonym rozszczepem kręgosłupa. Agnieszka zrezygnowała z pracy zawodowej by poświęcić się dzieciom i zadbać o ich przyszłość. Dawid poświęcał się rodzinie i pracy zawodowej aby zapewnić byt swoim ukochanym dziewczynom. 

Czas na nas!  Wspieramy Dziewczyny!!!


Marek Wojtkowski Prezydent miasta Włocławek

"Dawid Kretkowski. Młody, ambitny, kreatywny i wspaniały człowiek. Dawida poznałem jeszcze jako studenta już wtedy wyróżniał się z grupy, działał w samorządzie studenckim. W późniejszym czasie nasze drogi ponownie spotkały się na uczelni, wtedy był już jej pracownikiem. Był także Prezesem Stowarzyszenia Czas Start. To ogromna strata i wielki żal... " 


PUZ Włocławek

"Dziś pogrążyliśmy  się w bólu i w żałobie z powodu niespodziewanej informacji o śmierci naszego kolegi i przyjaciela z pracy - Dawida Kretkowskiego. Dawid pracował w Uczelni ponad 10 lat. Był wesoły, kreatywny i twórczy. Nikomu nie odmawiał pomocy. Zawodowo zajmował się promocją i marketingiem. Był autorem tysięcy fotografii dokumentujących życie Uczelni. Uwieczniał postacie studentów i pracowników, współtworzył historię Uczelni. Dziś go z nami nie ma, w co ciężko nadal uwierzyć. Uwieczniamy jego postać w naszych myślach i wspomnieniach. Rodzinie, Przyjaciołom i Bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia."


Kondolencje składa zarząd i członkowie Stowarzyszenia Czas Start.

"Z wielkim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dziś odszedł nasz przyjaciel, kolega, prezes naszego stowarzyszenia Dawid Kretkowski.  

Łączymy się w bólu z rodziną i bliskimi Dawida.

Nie zostaniecie sami..."Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Monika Bińczarska - awatar

  Monika Bińczarska

  22.11.20
  22.11.20

  Voucher Placek Wolności

 • Ewa Lijecka - lifting rzęs - awatar

  Ewa Lijecka - lifting rzęs

  22.11.20
  22.11.20

  ❤️

 • Joanna Zawadzka - awatar

  Joanna Zawadzka

  21.11.20
  21.11.20

  Dużo sił dla Pani i dziewczynek życzę

 • Dorota Lewandowska - awatar

  Dorota Lewandowska

  20.11.20
  20.11.20

  Licytacja- audiobook Rogiziński

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.11.20
  18.11.20

  Licytacja

50 191 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 676 osób
Wpłać teraz
 
Slawek Żyrek - awatar

Slawek Żyrek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 676

Jan Błasiak - awatar
Jan Błasiak
100
Marietta Łęgowska - awatar
Marietta Łęgowska
100
Agnieszka Krazińska licytacja nr 40 sukienka - awatar
Agnieszka Krazińska licytacja nr 40 sukienka
30
Anna Kisielewska-Przyborska - awatar
Anna Kisielewska-Przyborska
20
MARTA - awatar
MARTA
50
Magda B. Aukcja makrama - awatar
Magda B. Aukcja makrama
130
Krystyna Marszałek-Licytacje za audiobooki - awatar
Krystyna Marszałek-Licytacje za audiobooki
15
Sylwia W. - awatar
Sylwia W.
20
Tadziu - awatar
Tadziu
50
Anna Radowska Makrama - awatar
Anna Radowska Makrama
70

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij