Zbiórka Królewna wśród Wrocławiaków - zdjęcie główne

Królewna wśród Wrocławiaków

185 zł z 180 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób

Poznański dom tymczasowy zbiera na spłatę faktur za wizyty weterynaryjne Królewny.

Szczurzyca przebywa w Ogonki w Pyrlandii - Dom Tymczasowy w Poznaniu (https://www.facebook.com/OgonkiWPyrlandii).

Królewna pochodzi z głośnej interwencji Wrocławskiej, w której z prywatnego mieszkania odebrane zostało 300 szczurów. 

Przeszła przeziębienie, które niestety męczyło ją ponad miesiąc. W trakcie leczenia wykonano badanie rtg, aby wykluczyć problemy w płucach. Na szczęście po przedłużeniu antybiotykoterapi Królewna jest już zdrowa.

Za wizyty wystawione zostały trzy faktury na łączną kwotę 180 zł.

Prosimy o pomoc w spłaceniu ich, abyśmy mogli dalej leczyć i dbać o zwierzęta przebywające w naszych domach tymczasowych!

Pamiętajcie - bez Was nie będzie VIVA Gryzonie! Bo VIVA Gryzonie to my!

------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl

185 zł z 180 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ania - awatar
Ania
20
Karolina - awatar
Karolina
10
Cialko kawalko - awatar
Cialko kawalko
15
Magda - awatar
Magda
15
Kasia - awatar
Kasia
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
kleczi - awatar
kleczi
3
Karolina i Adam - awatar
Karolina i Adam
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij