Zbiórka Królicze biedaki - zdjęcie główne

Królicze biedaki

304 zł  z 304 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Wrocławski dom tymczasowy zbiera na spłatę faktur za wizyty weterynaryjne królików.

Flip i Flap przebywają w domu tymczasowym Kawie na ławie - dom tymczasowy dla świnek morskich (www.facebook.com/kawienalawie/).

Pewnego dnia do jednej z naszych wolontariuszek wysłano zapytanie czy nie zna kogoś, kto mógłby pomóc dwóm królikom z fatalnych warunków. Maluchy odebrane zostały z pseudohodowli. Nasza wolontariuszka prowadząca Kawie na Ławie postanowiła pomóc.

Króliki trafiły do nas bardzo zaniedbane. Były brudne, śmierdzące...  Jeden z nich - Flip, miał na łapkach widoczne pododermatitis. 

U Flapa zauważyliśmy niepokojącą zmianę w oku. W badaniu flotacyjnym kału wykryto kokcydia. Chłopcy zostali profilaktycznie odrobaczeni, wykastrowani, zaszczepieni i zastosowano antybiotykoterapię w celu zwalczenia kokcydiozy.

Króliczki już znalazły nowy dom ! Ich nowa mama zakochała się w nich od pierwszego wejrzenia (pomagała w transporcie z interwencji do Wrocławia).

Bardzo prosimy o pomoc w spłacie faktur za maluchy.
Łącznie do zapłaty mamy 304,11 zł.

Pamiętacie, że istniejemy i pomagamy tylko dzięki Wam - dzięki ludziom z wielkim sercem, którzy nie boją się podzielić się złotówką z naszymi tymczasami.


------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl

304 zł  z 304 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
49
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
15
Robert Tybursku - awatar
Robert Tybursku
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij