Zbiórka Na opłacenie faktur za leczenie - zdjęcie główne

Na opłacenie faktur za leczenie

1 515 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby

Kochani! Jak już zapewne wiecie, nasza fundacja świętuje w tym roku piąte urodziny:)

Przez ten czas ponad 500 uszaków znalazło nowe domy. Wyleczyliśmy mnóstwo chorowitków, zaszczepiliśmy, wykastrowaliśmy i wysłaliśmy zdrowe i szczęśliwe do nowych domów<3

Ostatnie miesiące były dla nas dość ciężkie- pod naszą opiekę trafiło sporo bardzo chorych, wymagających kosztownego leczenia królików. Faktury z gabinetów czekają na opłacenie, uszaki czekają na ziółka, pellet, sianko.. Zbliża się okres wakacyjny i zaczynają spływać na nas formularze zatytułowane "oddam królika"... Więc koszty będą coraz większe...

Bardzo liczymy na Wasze wsparcie! Nawet 5zł wpłacone przez wiele osób dałoby ogromną kwotę pozwalającą na dalsze leczenie i opiekę dla tych maluchów.


Prosimy o wsparcie

Komentarze


 • Stefan i Spółka - awatar

  Stefan i Spółka

  11.08.2017
  11.08.2017

  :-)

 • Dorota Nicieja - awatar

  Dorota Nicieja

  27.06.2017
  27.06.2017

  Przesyłamy parę grosików od nas. Sercem zawsze z wami. Pozdrawiamy z Pepcią i adoptowanym od was Romkiem

 • Malwina - awatar

  Malwina

  24.06.2017
  24.06.2017

  Z wielką przyjemnością grosik ode mnie

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.06.2017
  23.06.2017

  Powodzenia. Kwota niewielka, ale ziarnko do ziarnka i dacie radę. Oby więcej takich ludzi! Serdecznie pozdrawiam.

1 515 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby

Wpłaty: 53

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ania - awatar
Ania
40
Stefan i Spółka - awatar
Stefan i Spółka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
26
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Ania P - awatar
Ania P
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Natalia Klima - awatar
Natalia Klima
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij