Zbiórka SPK Wrocław - Króliki z Konina - zdjęcie główne

SPK Wrocław - Króliki z Konina

2 000 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby

9. kwietnia w Koninie inspektorzy Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami odebrali ze skandalicznych warunków przeszło setkę królików (oraz setki innych zwierząt). Całe wydarzenie przedstawione jest tu: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2068503043387580&id=1586059858298570. Zdjęcie poniżej jest brutalnym i bardzo przykrym podsumowaniem warunków, w jakich te zwierzęta przebywały.

Do wrocławskiego oddziału Stowarzyszenia Pomocy Królikom trafiło siedem królików. Większość jest niestety chora. Kiła, guz gruczołu mlekowego, katar, zęby w złym stanie - to wstępny opis problemów, z jakimi mamy do czynienia. Każdy królik musi zostać odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany, potrzebujemy dla nich jedzenia oraz podkładów higienicznych. Jeśli możecie pomóc rzeczowo, kontaktujcie się z nami na FB: https://www.facebook.com/spk.wroclaw.spk/ oraz Instagramie: @spk_wroclaw. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc, tylko dzięki Wam działamy. A najbardziej wdzięczne będą one - za podarowanie nowego życia!


Aktualizacje


 • Stowarzyszenie Pomocy Królikom - awatar

  Stowarzyszenie Pomocy Królikom

  09.05.2018
  09.05.2018

  Wszystkie króliki trafiły już do domów tymczasowych. Pierwsze trzy są przedstawione na FB/stronie adopcyjnej, resztę wrzucimy niebawem. Wszystkie zostały wykastrowane, część miała kiłę, jedna samica guza sutka (wykonane zostały w związku z tym badania krwi i rtg by wykluczyć przerzuty). Pozostało nam opłacić fakturę, kupić jedzenie i szukać domów :) dziekujemy serdecznie wszystkim wpłacającym i prosimy o jeszcze ciut ponad 300 zł <3

  Zdjęcie aktualizacji 14 934

Komentarze


 • Katarzyna - awatar

  Katarzyna

  11.05.2018
  11.05.2018

  Trzymajcie się maluchy :-*

  • Stowarzyszenie Pomocy Królikom - awatar

   Stowarzyszenie Pomocy Królikom - Organizator zbiórki

   11.05.2018
   11.05.2018

   Dziękujemy bardzo <3!

 • Joanna Arvaniti - awatar

  Joanna Arvaniti

  03.05.2018
  03.05.2018

  Trzymajcie się, słodkie maluszki.

  • Stowarzyszenie Pomocy Królikom - awatar

   Stowarzyszenie Pomocy Królikom - Organizator zbiórki

   09.05.2018
   09.05.2018

   Dziękujemy <3

2 000 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby

Wpłaty: 43

Katarzyna - awatar
Katarzyna
250
Pani.bunny - awatar
Pani.bunny
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kasia - awatar
Kasia
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
AAAA - awatar
AAAA
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Joanna Arvaniti - awatar
Joanna Arvaniti
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij