Zbiórka SPK Wrocław - Króliki z Konina - zdjęcie główne

SPK Wrocław - Króliki z Konina

2 000 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby

9. kwietnia w Koninie inspektorzy Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami odebrali ze skandalicznych warunków przeszło setkę królików (oraz setki innych zwierząt). Całe wydarzenie przedstawione jest tu: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2068503043387580&id=1586059858298570. Zdjęcie poniżej jest brutalnym i bardzo przykrym podsumowaniem warunków, w jakich te zwierzęta przebywały.

Do wrocławskiego oddziału Stowarzyszenia Pomocy Królikom trafiło siedem królików. Większość jest niestety chora. Kiła, guz gruczołu mlekowego, katar, zęby w złym stanie - to wstępny opis problemów, z jakimi mamy do czynienia. Każdy królik musi zostać odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany, potrzebujemy dla nich jedzenia oraz podkładów higienicznych. Jeśli możecie pomóc rzeczowo, kontaktujcie się z nami na FB: https://www.facebook.com/spk.wroclaw.spk/ oraz Instagramie: @spk_wroclaw. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc, tylko dzięki Wam działamy. A najbardziej wdzięczne będą one - za podarowanie nowego życia!


Aktualizacje


 • Stowarzyszenie Pomocy Królikom - awatar

  Stowarzyszenie Pomocy Królikom

  09.05.18
  09.05.18

  Wszystkie króliki trafiły już do domów tymczasowych. Pierwsze trzy są przedstawione na FB/stronie adopcyjnej, resztę wrzucimy niebawem. Wszystkie zostały wykastrowane, część miała kiłę, jedna samica guza sutka (wykonane zostały w związku z tym badania krwi i rtg by wykluczyć przerzuty). Pozostało nam opłacić fakturę, kupić jedzenie i szukać domów :) dziekujemy serdecznie wszystkim wpłacającym i prosimy o jeszcze ciut ponad 300 zł <3

  Zdjęcie aktualizacji 14 934

Komentarze


 • Katarzyna - awatar

  Katarzyna

  11.05.18
  11.05.18

  Trzymajcie się maluchy :-*

  • Stowarzyszenie Pomocy Królikom - awatar

   Stowarzyszenie Pomocy Królikom - Organizator zbiórki

   11.05.18
   11.05.18

   Dziękujemy bardzo <3!

 • Joanna Arvaniti - awatar

  Joanna Arvaniti

  03.05.18
  03.05.18

  Trzymajcie się, słodkie maluszki.

  • Stowarzyszenie Pomocy Królikom - awatar

   Stowarzyszenie Pomocy Królikom - Organizator zbiórki

   09.05.18
   09.05.18

   Dziękujemy <3

2 000 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby

Wpłaty: 43

Katarzyna - awatar
Katarzyna
250
Pani.bunny - awatar
Pani.bunny
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kasia - awatar
Kasia
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
AAAA - awatar
AAAA
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Joanna Arvaniti - awatar
Joanna Arvaniti
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij