Zbiórka SPK Wrocław - Króliki z Konina - zdjęcie główne

SPK Wrocław - Króliki z Konina

2 000 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby

9. kwietnia w Koninie inspektorzy Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami odebrali ze skandalicznych warunków przeszło setkę królików (oraz setki innych zwierząt). Całe wydarzenie przedstawione jest tu: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2068503043387580&id=1586059858298570. Zdjęcie poniżej jest brutalnym i bardzo przykrym podsumowaniem warunków, w jakich te zwierzęta przebywały.

Do wrocławskiego oddziału Stowarzyszenia Pomocy Królikom trafiło siedem królików. Większość jest niestety chora. Kiła, guz gruczołu mlekowego, katar, zęby w złym stanie - to wstępny opis problemów, z jakimi mamy do czynienia. Każdy królik musi zostać odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany, potrzebujemy dla nich jedzenia oraz podkładów higienicznych. Jeśli możecie pomóc rzeczowo, kontaktujcie się z nami na FB: https://www.facebook.com/spk.wroclaw.spk/ oraz Instagramie: @spk_wroclaw. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc, tylko dzięki Wam działamy. A najbardziej wdzięczne będą one - za podarowanie nowego życia!


Aktualizacje


 • Stowarzyszenie Pomocy Królikom - awatar

  Stowarzyszenie Pomocy Królikom

  09.05.2018
  09.05.2018

  Wszystkie króliki trafiły już do domów tymczasowych. Pierwsze trzy są przedstawione na FB/stronie adopcyjnej, resztę wrzucimy niebawem. Wszystkie zostały wykastrowane, część miała kiłę, jedna samica guza sutka (wykonane zostały w związku z tym badania krwi i rtg by wykluczyć przerzuty). Pozostało nam opłacić fakturę, kupić jedzenie i szukać domów :) dziekujemy serdecznie wszystkim wpłacającym i prosimy o jeszcze ciut ponad 300 zł <3

  Zdjęcie aktualizacji 14 934

Komentarze


 • Katarzyna - awatar

  Katarzyna

  11.05.2018
  11.05.2018

  Trzymajcie się maluchy :-*

  • Stowarzyszenie Pomocy Królikom - awatar

   Stowarzyszenie Pomocy Królikom - Organizator zbiórki

   11.05.2018
   11.05.2018

   Dziękujemy bardzo <3!

 • Joanna Arvaniti - awatar

  Joanna Arvaniti

  03.05.2018
  03.05.2018

  Trzymajcie się, słodkie maluszki.

  • Stowarzyszenie Pomocy Królikom - awatar

   Stowarzyszenie Pomocy Królikom - Organizator zbiórki

   09.05.2018
   09.05.2018

   Dziękujemy <3

2 000 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby

Wpłaty: 43

Katarzyna - awatar
Katarzyna
250
Pani.bunny - awatar
Pani.bunny
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kasia - awatar
Kasia
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
AAAA - awatar
AAAA
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Joanna Arvaniti - awatar
Joanna Arvaniti
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij