Zbiórka Lucky straciła dom... - zdjęcie główne

Lucky straciła dom...

60 zł  z 650 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby

 Lucky nie miała w swoim króliczym życiu wiele szczęścia... 

 Została zwrócona z adopcji z informacją, że nie ma zębów i trzeba jej moczyć jedzenie... Przed znalezieniem kolejnego domu postanowiliśmy skonsultować Lucky ze specjalistami, aby doradzili nam, czym nowi właściciele mogą ją karmić. Po weekendzie okazało się jednak, że króliczka ma urojoną ciążę, co sprawia, że nie da się do niej zbliżyć... 


 W chwili obecnej przebywa w specjalistycznej lecznicy, gdzie konieczne jest zatrzymanie mlekotoku. Dodatkowo będzie miała robione w lecznicy, w której przebywa badania krwi. Jak już dojdzie do siebie konieczna będzie jej kastracja, aby urojona ciąża nie wracała. Królik jest pod opieką fachowców u Doktor Ptak - Przychodnia Weterynaryjna Vetika 

 Niestety koszty nas przerosły.... Jednak, aby Lucky mogła znaleźć dom najpierw musi być w pełni zdrowa.

 Koszty:

 260 zł - kastracja

 60 zł - badania krwi

 leki hamujące mlekotok - około 30 zł 

 doba w lecznicy - 20 zł, cały pobyt ponad 200 zł

 Wspólnie pomóżmy Lucky znaleźć nowy dom!


60 zł  z 650 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Daro - awatar
Daro
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij