Zbiórka Drugie życie mojego pieska - zdjęcie główne

Drugie życie mojego pieska

366 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Damian Grubich - awatar

Damian Grubich

Organizator zbiórki


Kropka w sierpniu skończy 11 lat. i jest kochanym maltańczykiem. Niestety zachorowała. Płytki krwi lecą na łeb i na szyję. Jest po pierwszej transfuzji krwi, a niedługo dostanie drugą. Zbieramy na leczenie kochanego pieska, transfuzje krwi, które dadzą nam czas. Wszystkie pieniądze zostaną wydane na potrzeby leczenia maltańczyka. Jeśli cokolwiek zostanie, lub ..... pieniądze przekażemy do Centrum Opieki nad Zwierzętami w Grudziądzu. Życie wspaniałego pieska jest w rękach weterynarzy, ale i wszystkich, którzy pomogą.


Aktualizacje


 • Damian Grubich - awatar

  Damian Grubich

  15.02.21
  15.02.21

  15 lutego 2021 Kropka wyruszyła w swoją drogą za tęczowy most..... Dziękuję wszystkim za wpłaty, przekaże je na Centrum Opieki nad Zwierzętami w Grudziądzu.

  Zdjęcie aktualizacji 63 331

366 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Damian Grubich - awatar

Damian Grubich

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Akweo - awatar
Akweo
50
Daniel - awatar
Daniel
25
Patryk & Kasia - awatar
Patryk & Kasia
20
Justyna Chudek - awatar
Justyna Chudek
50
Joanna - awatar
Joanna
50
Maciej - awatar
Maciej
20
M. H. - awatar
M. H.
50
Barbara Wydrych - awatar
Barbara Wydrych
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij